Potenciālais “hot-pot” vakars?

Kā tas strādā? Jaunas receptes restorāniem? reklāmas kampaņas, lai veicinātu ēstu dārzeņus?

1 Like

Vairāk sliecās uz otru - reklāmas kampaņu, bet tikai nedaudz citādākā izpildījumā. Man parasti patīk iepīt reālu cilvēka stāstu aiz tā visa, tādēļ lūkoju konceptus, ko varbūt reiz ir izmantojuši citi un kas pašam liekas saistoši.

Piemēram - tematiskie mēneši (līdzīgi kā “Neapēd zemeslodi”), sarunas ar cilvēkiem, kamēr gatavo vai arī sava veida konkrētas valsts digitāla brošūra, kur tiek pārunāts par valsti un receptes no valsts (kuras iesūta klients vai gatavoju pats). Potenciāli lūkoju arī veidu, kā iepīt “anime” receptes arī tajā visā :sweat_smile: Kādreiz. Esmu runājis ar Japānas pārstāvjiem, viņus ir grūtāk pielauzt nekā korejiešus , ķīniešus.

Parādīt veidu, ka arī tepat Latvijā, savā virtuvītē var izveidot, ko sirds vien kāro. Tā nu mājas apstākļos pat burbuļtēju esmu taisījis (ar tapiokas miltiem vēlis želejbumbiņas), bao maizītes u.c

4 Likes

hmm… ar Āgenskalna tirgus re.cep.te esi mēģinājis komunicēt?

Pirms kāda laika viņiem bij kimchi meistarklases kur pat korejas vēstniecība bija iesaistīta. Varbūt tu varētu kādu meistarklasi novadīt, vai ko tādu

1 Like

Yup Yup - šie ir labi. Par to kimčī meistarklasi arī biju dzirdējis, bet tajā dienā, kad notika, nevarēju tikt. Vai biji? Un tieši ar Korejas vēstniecību man arī tad projekts bija pagājušo vasaru. Paši vēstnieki arī izteica vēlmi, ka gribētu, lai viņiem arī novada latviešu ēdienu meistarklasi :sweat_smile:

Un kimčī atbalstītāji bija “Asian Alley” - par to man bija lielākais prieciņš. Veikaliņš aug. Bet, ja vadītu tieši meistarklases, tad tur noteikti vajadzētu būt kaut kam, ko var ātri pagatavot (un lielā cilvēku grupā).

Pašlaik uz februāri man būs šokolādes gatavošana, ar ko izpalīdzēšu pāris cilvēkiem uz Valentīndienu.

3 Likes

Nop, citas ģēlas bij

Oho, labprāt pieteiktos bet gatavot valentīndienas šokoladi pašam sev būtu pārāk depresīvi XD

1 Like

Aa ko ne? Sevi arī jāpalutina :sweat_smile:Vai arī var padalīties ar kolēģiem vai draugiem. Nāks tuvāk februāris, tad noteikti došu ziņu par šo.

2 Likes

Klibo man tā sevis lutināšana, klibo. Gēnos ierakstīts laikam. Appēdīšu kko saldu, šokolādīgu un garšīgu, un zemapziņa uzteiz " 100 dragon flagus. Tagad! Un vēl malku vest, pofig ka tumšs un auksti, tev jāatpelna tas"

Eh - varam tumšo šokolādi ar pildījumu, kur mazāks cukurs. Bet nu jāatcerās - kā no “Death Note”

image

That doesn’t sound that bad actually.

I mean, dragon flag nav grūts, vnk vienmuļš vingrinājums

1 Like

…and it’s good for you.

yaaass, om nom nom ;3

es nemaz nezināju, ka Rimčikā var atrast glass noodles :oo
tagad domāju, ko es vispār daru Rimčikos, ja neko nepamanu ;DD

Tā, kas vispār notiek ar šo pasākum - ir datumi, laika vai tml? Jo pašlaik lasu un neko diži nesaprotu, kas notiek ;D ;D :sweat_smile:

well, ja nebūs šis - i got news for you - man ir hot pot !!! i mean nu tas katls (mamma uzdāvināja) ;3
kad sakārtošu dzīvokli - es domāju, ka taisīšu sālsmaizi aka hot-pot maizi ;DD

3 Likes

Pagaidām šis bija tāds kā “ūdeņu iztestēšana”, lai izplānotu uz februāri, jo pagaidām pats arī plānoju drīz izvākties.

1 Like

Oo - vispār, ja vajag, varam apvienoties un tad būs vismaz divi katli, kas varētu pabarot lielāku cilvēku baru

yeah, thats an option too :clap:

Varētu 'ūt ka mums ar vienu katlu būs pārāk maz

Tas ir iespējams. Protams, ir jāņem vērā, cik daudz cilvēki arī apēd ikdienā :sweat_smile: Man ir dienas, kad pietiek ar vienu putras bļodu dienā un tēju vakarā

kompānijā vienmēr apēdas vairāk

1 Like