Pokémon GO

Facebook ir kkada grupa. Tur vari pačekot. Uzmetu inv.

Kādu dienu nākamned varam uzspēlēt, kad tev brīvāks vakars, varbūt vēl kāds pievienosies?

8212 9917 3895 . Varat mani ar piemest bariņā. Nesen ar atsāku. :slight_smile: pa kādai reizei ar ielīdīšu pokemon go.

es arī esmu sācis spēlēt jo drīz iznāks pokemon go pikachu/evee uz nintendo switch. pievienojat arī mani, man misijai vajag 3… 5399 8007 9218

oki :3

itka 8978 1844 8522

Mafiini lol ;|D

Nya

Arī sāku spēlēt. Gribētu kādu Giratinu uzveikt, bet nav ar ko :c

9518 6308 0344

1 Like

9096 8390 3890
Īsti nespēlēju, bet bieži ieeju tpt.

Hello! Atdzīvinu tēmu no mirušajiem laikam, bet kinda atkal ar šo spēli mazliet aizrāvos. No sākuma tikai gribēju pamēģināt AR uz jaunā telefona, bet tad pamanīju reidus un questus un tā viss aizsākās :sweat_smile:
Speciāli gan neeju pa rajonu pokemonus ķert, bet izejot ar suni vai braucot uz skolu mēdzu atvērt šo appu.
Vai jūs iebildīsiet, ja iepriekš pierakstītos trainer nr pievienotu draugiem? Man arī ir quests, kur vajag 3 draugus :sweat_smile:

1 Like

Izskatās,ka šī ir diezgan mirusi tēma, bet cerams, ka ir vēl kāds, kas spēs atbildēt uz maniem jautājumiem!
Tātad,burtiski vakar pastaigas laikā uzskrēju virsū bariņam cilvēku, kuri nepārprotami spēlēja Pokemon GO (droši vien reidoja).
Un man tik ļoti palika interesanti,kas ir šie cilvēki un kā viņi sarunā,kur un kad iet. Iespējams,ka visi ir no vienas komandas, bet varbūt tas nav tik svarīgi! Vakar acīmredzot man nepietika drosmes pieiet klāt un pajautāt, tāpēc vēršos pie Jums - vai kāds zin kas,ko,kāpēc un vai vispār kāds vēl spēlē?:sweat_smile:

Es vēl spēlēju. Esmu sarkanā komandā :) Ja interesē, var kadu dienu kopā pacopēt šos zvēriņus!

Ik pa laikam ir baigā vēlme atsākt spēlēt (Iepriekš baigi aktīvi dragāju), taču nekad līdz tam netieku :smiley:

Ik pa laikam uzspēlēju vēl, bet tikai tad kad ir daudz brīvā laika :D

1 Like

wow sita spele vel ir dziva

1 Like

facebook ir grupa, un viņi vel telegramu izmanto. kopā savācās uz reidiem.

1 Like

Es atkal laikam esmu viena no retajiem cilveciniem kas no pokemoniem pargaja uz Harija Potera speli :Wizard Unite :'D

1 Like

Man vajag linkus,paroles un visu pārējo! :sweat_smile:

1 Like

Pēc daudziem gadiem, pēc visa hype es tieši iesāku spēlēt Pokemon GO. :joy: :joy:
Lai arī neviens nerunā par to spēli tik ļoti, tomēr es saskrienos pilsētā ar dažiem spēlētājiem. Tā kā tā nav aizmirsta.

1 Like

Spēle it nemaz nav pazudusi. Fani vēl projām spēlē.

2 Likes

No telefona joprojām neesmu izdzēsis, kaut iegāju spēlē tikai max 3 reizes gada laikā :smiley:

1 Like