Pokémon GO

Im happy

2 Likes

Viņš izskatās debīli :smiley:

Bļāviens man jau tik daudz slowpoke candy, bet nevaru dabūt to speciālo itemu :smiley: Esmu dabūjis 2 metāla speciālos itemus un 1 scale, bet nav pietiekoši daudz candy, lai kādu varētu upgreidot :smiley:

Nu, esmu sācis spēlēt. :3 Jau 8lvl

Oooo, pat tu tomēr sāki, kurai komandai tad pievienojies?

zilajiem, mans bubucīt :3:

Blaviens man candy ir es nevaru metal itemu dabut ta gribas steelix laimigas ar tiem.metala

Aha ar metāla paveicās, bet nevaru vajadzīgos pokemonus dabūt :smiley:

Man tgt ir pie tiekami candy gan prieks kingdra gan prieks steelix bet udens items vel.jadabu

Labākā cepure šajā spēlē :D

3 Likes

Oh. cepures… :smiley:

3 Likes
2 Likes

Its soooo cute :D

4 Likes

vai pasaulē eksistē vēl kāds aktīvs spēlētājs? ļoti nesen atkal atgriezos šai spēlē kopš (paskatos profilā,) 2016 gada, un te ir daudz jaunu lietu, piemēram,

> dāvanas, ko tu vari dot saviem Draugiem

meklēju cilvēku, abpusējai dāvanu sūtīšanai hmu ;)

pirmdien
8783 3783 3711

1 Like

hm. tas dāvanas īsti neko nedod :smiley:
Man uz telefona ir vel. bet tolka no tā maz.

1 Like

es lasīju, ka tur var dabūt retākas lietas iekšā.................

man patīk pokemoni+nav ko darīt=laiku pa laikam paskatos, kas jauns apkārt virtuālajā pokemonu blakuspasaulē

2 Likes

i mean es bieži spēlēju Pokemon Showdown varbūt nevēles piejoinot?

2 Likes

oho, kur tie laiki, pokemon showdown

neesmu comp scēnā spēlējusi gandrīz simts gadus (un man tas īsti nepadevās arī tad :D) bet es būtu ieinteresēta, jā
tagad apritē ir arī divu jaunāko gen pokemoni + papildus jauns type, oof.

Ir kkadas misijas iekšā, kuras pildot nedēļās kvestus var dabūt leģendaro pokemonu. Bet pa lielam javācās 4-7 cilvekiem un jasit reids.

1 Like

esmu pamanījusi, jā
man patīk arī ikdienišķie reidi, kuros tu vari dabūt kaut kādu CP 3k bidoof vai kko līdzīgu, kas ir smieklīgi :D
cik pa šo nedēļu esmu manījusi, pkmngo komūna ir diezgan izmirusi, bet aktivitāte tajā joprojām ir. vismaz gyms, ko es redzu no savas mājas, ir diezgan aktīvas cīņu vietas