Pokémon GO

Paldies un jap XD pati vainīga un slinka :smiley: auto izlutina :confused:

1 Like

Mans braucot garam atrada pat dzelteno gym un paspeja tur nolikt pokemonu :smiley: braucam uz ciemupes buvmaterialu veikalu un pa celam bij, tagad man ir gym kas pelna man monetas :smiley:

Btw naf atskiribas kad power up pokemonu, pirms vai pec evolve jo tiko ka pieaug trainer lvl ta ari pokemona cp griesti pieaug…

1 Like

Man sanak slikti so speli iespiest ikdiena :smiley:

Man ar tas pats bet nu meginu atrast kadu momentu kad vinu paspelet :smiley: ta teikt apvienot patikamo ar lietderigo :smiley:

Velviens tips- izmeram naf nozimes cik pagaidam noveroju, evolvoju xl izmera pokemonu,pec tam vins bija xs izmera un tresaja reize vins bija normalaja izmera…

Awww sodien dabuju shellderu… Me happy!
Es zinu ka ir izmeri, bet lol… Es pat nepieversu tam uzmanibu :smiley: es zinu, zinu… I suck :smiley:

1 Like

Mans sodienas keriens-kofings,egplants, tie ir tie kuru man vel nebij lidz sim parejie bezjega sakerti :smiley:

1 Like

Kur visi dabū Eevee? Visos gym redzu ka ir 1000+cp Vaporeon… es pats tikai vienu esmu noķēris

1 Like

Man jau drīz būs Ratata un Pidgey kolonija. Zinu, ka pilsētās nekas īsti bez žurkām un baložiem nav, bet varēja jau man iedot arī citus pokemonus :joy:
Labākais ķēriens līdz šim ir bijis viens resns Golbat :grin:

Es gribu Golbatu man ir tikai… Zubati… Un viens sarga zali :smiley:

Man sodien seals trapijas un ari ghostlys :smiley: tas laikam viss pagaidam :slight_smile:

Izmanto loetderigi savu koloniju, atdod pret koncam un evolve vinus…
@Nirutu tev tas pats, dod pret koncam un evolve, pec tam power up taisi lai specigaki
Man tada veida jau ir paris pokemoni ar co 400 +

Btw kuri seit pieder pie instinct team?

soory Mystic :slight_smile:

Manam ar bij daudz balozu un zurku un weedler un redz kas no viniem iznaca ;)
Damn it, kas tas ir ka apkart vieni sarkanie un zilie :D

1 Like

Pie pasas majas nokeru vel abra un hypno :smiley: mans sodien nokera ja nemaldos 5 jaunus pokemonus :smiley:

Vēl tik daudz neesmu končas sakrājusi :cry:
Godīgi sakot, man pat 5. līmenis vēl nav :grin:

Nu tad naf kolonija ja neesi tik daudz koncas salasijusi :smiley:

Luk ko nozime kad kolonija ir apkart :D



1 Like