Pokémon GO

and only the true pokemon master can save them all xD

1 Like

2 Likes

Klau, kur dabūt PokemonGo priekš Iphone? ;D man brālis vaicā

Nekur. Apple atbalsts ir usa un england. Europe vēl nav. Parbaudiju storus gan vacijā , gan beļģijā.

ahhh sad life, thought so.

1 Like

Lai spēlētu pokemon go uz iphone tev vajag reģistrēt vēl vienu US account. Nokačāt no US app veikala pokemon go un viss, vari iet atpakaļ originalajā accountā un spēlēt. Kad spēle iznāks eiropā visi tavi jau sakratie pokemoni būs pie tevis. :stuck_out_tongue: Kāds nav redzejis pikachu? Gribu evolvēt uz raichu.

1 Like

es pikachu sodien beidzot nokeru :slight_smile: hz ka man vins paradijas pat enu neradija

1 Like

Es vispar nenokeru tos ko rada enas, bet ka elle es varu nopelnit tos dranka pokecoins! :frowning:

Cinoties par gym, tiklidz tava parvaldiba bus vismaz viena gym ta tev sutka dos 10 coin par katru gym
Mans pirmaja diena jau tika pie pikacu bet sodien tik otro reizi redzeju pie enam bet plansete mira noat nevareju iet meklet, I tapat sodien pa celam uz majam pakerstiju tikai ta lai naf pilnigi tuksa :smiley:

Man šķiet, ka pokecoins var tikai nopirkt :frowning:

Nedeva man ir 4 gym un ne viena moneta :confused:

Un ari nekeras nekas fors, tik zurkas, tarpi un krabji XD

Man ari ta sak skist… Ne vella nepirksu :smiley:

1 Like

Ieej veikala un nokliko augsa uz vairoga

Labaja augseja sturi ir vairogs, uz ta paradas cik gym ir tava parvaldiba un pec tam kad busi uzklikojusi uz vairoga, vins paradis cik laiks lidz nakamajai inkasacijai…

1 Like

Man vins rada 0, bet pasas gym ir neaktivas pelekas :confused:
Eh screw that, dzivodu bez monetam :smiley:

Daaaaaa, logiski, tev tie gym ir jaienem, parfrarzejot tev tattpelekaja gym janovieto pokemons un tad skaitisies ka ienemta gym :smiley:

Tad tikai tev dos naudu par vinam :smiley:

Man parasti pec zales telefons nolaggo un es parladeju, so nekad neuzkavejos tik ilgi, lai kaut ko liktu vieta :smiley:

Nu tad pate vainiga :smiley: vismaz tagad zinasi ka tikt pie monetam :smiley: