Podkāsti/stāstāmie gabali ar vienu cilvēku

Darot ikdienas lietas es parasti klausos mūziku, bet labu laiku atpakaļ es atklāju ko labāku - stāstāmos gabalus. Taču man patīk ka runātājs ir tikai viens. Esmu noskatījies gandrīz visus Luetin09 40k video, kā arī labi daudz Adam Savage’s QA video. Vai jums ir kādi ieteikumi no jūsu puses klausāmajiem gabaliem kas ir >30min, diži neprasa skatīties uz ekrānu, un satur tikai vienu runātāju?

Pieņemu reddit stāstu lasīšana nav uzskatāma par pilnvērtīgu podkāstu?

1 Like

Jā, jo jāskatās uz ekrānu. Es domāju ko tādu ko var klausīties darot kaut ko paralēli. Pašlaik par audio grāmatām neko labāku nezinu.

Ice berg explained video ir labi

Es video esejas diezgan bieži uzlieku backgroundā kā klausāmo

Mazliet pārprati. Autors lasa ierakstus skaļi, atkarībā no satura veidotāja arī papildina ar savām piezīmēm.

Esi mēģinājis audio grāmatas? Varbūt tas ir tas pēc kā alkst tava sirds. Ja runājam par 1 cilvēka podkāstiem.

Kaut kas pasmagāk zinātnisks: Huberman Lab. Viegla sērija par filozofijas vēsturi: Philosophize This!.

Sāku skatīties ieteikumus ko te piedāvāja un uzdūros kanālam par kuru te forumā jau tika runāts kādu laiku iepriekš. Esmu priecīgs. Šis dos vēl dažas stundas ko klausīties :smiley:

Bill Burr ir solo podkāstu karalis. Ja interesē komēdijas žanrs.