Plaģiātisms iekš YouTube - hbomberguy video

Plaģiātisms, plaģiātisms it visur. Nez kāpēc man no sākta gala, pirms šī video, likās, ka tā strādā tie Youtuberi, kas dod ārā simts un vienu video par visu ko.

1 Like

Bruh flowerchild pirms divām dienām jau iemeta

1 Like

Tiešām. Ne visam izsekosi līdzi. :person_shrugging: Manai aizsardzībai - šeit par to video var padomāt. :joy:


hbombers ar vienu video laikam iznīcinājis viņa karjeru

1 Like

Neslikti, ka viņš ar savu video būs pačakarējis dzīvi dažiem plaģiātistiem. No otras puses interesanti vai viņš neradīs jaunu plaģiātisma paaudzi. :D Uz to video var skatīties arī kā, strādājoša biznesa modeļa izklāstu.

2 Likes

Biznesa modelis un kā NEPAREIZI slēpt savas pēdas :smile:

Interesanti vai Internet Historian kritīs tādā pašā nežēlastībā

Manuprāt nē, viņam diezgan liels atbalstītāju pulks ir tomēr + tas bij pa lielam tikai viens video

Es aizdomājos par to, ka ja tur sper saturu no citas valodas, tevi varētu būt ļoti grūti atkost. Tulkošanas procesā teksts izmainīsies un maza iespēja, ka tava auditorija vispār būs spējīga salīdzināt oriģinālu ar tavu veidojumu.

Šitā būtu laba ideja Latvietim, kas grib ātri kļūt populārs :thinking:

Tikai no angliskā nevar baigi zagt, uzreiz uzkodīs.

Par popularitāti grūti spriest, taču tā noteikti varētu ātrāk ģenerēt saturu, nekā pašam strādājot pie apskata.

Pat angliskajā sektorā aizgāja gadi līdz kāds pamanīja tos plaģiātus par kuriem gāja runa video. Latviski kamēr vien tu kvalitatīvi tulko un zodz mazus rakstus, tev visdrīzāk būtu vēl vairāk laika.

1 Like

To be fair, Todd In The Shadows video arī noteikti nepalīdzēja

Plaģiātisms eksistējis un būs. Sākot no taviem ļaunajiem dvīņiem jeb, kad cilvēks kopē ne tikai ideju vai tml, bet tavu stilu, runas manieru, pilnīgi visu, līdz tiešām bijuši gadījumi, kad vnk sakrīt. Staprcitu, reizums gadās, ka abiem ir bijis viens un tas pats scenārists. Te protams runa par tiem kanāliem, kas algo sev scenāristus. Zinu, ka bieži plaģiātisms satopas tieši visādos populārās zinātnes un DIY kanālos, tieši lielajos. Tieši nereti kopē tavu tekstu un saturu. Mazie kanāli mēģina cīnīties tādos gadījumos, bet reti, kas tomēr sanāk.

Vel jo smieklīgāk, kad plaģiāta satura kanāla skatītāji saskrien uz OG un apvaino tos zagšanā, savukārt OG skrien uz plaģiāta. :smiley:

Un katrs cenšas pierādīt savu. Tad vēl trešie parādās, kas apgalvo, ka abi ir nofenderējuši. ;D

1 Like

Tā visdrīzāk ir problēma no kuras industrija nekad neatbrīvosies.

Es biju diezgan pārsteigts par Internet Historian plaģiātismu. Taču es turpinu skatīties viņa video un tas konkrētais video (Man in cave) man joprojām patīk jo tās animācijas ir foršas.


https://www.reddit.com/r/hbomberguy/comments/18dbs12/comment/kcg6pdm/?utm_source=share&utm_medium=web3x&utm_name=web3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Ir arī links uz postu. Pēc tā video bail nedot pietiekami daudz atsauču :smiley:

1 Like