Peļu Sardze - Par un ap spēli

Veči, man rīt jāceļās uz darbu - nekā nebija. :smiley:

Kas ir jāmet, lai būtu veiksmīgs manevrs?
Un 2-1, vari doties, mēs ar Moiru sasitīsim vasaru :slight_smile:

Tas pats, kas priekš aizsardzības. Tev ir 6D. Mārtiņam laikam 3D.

Un cik S ir jādabū, lai būtu veiksmīgs manevrs?
Tagad man liekas, ka neviens no maniem komandas biedriem nekam neder, bet es uzbrukt nevaru :smiley:

1S jūd dabūjas -1D
2S dabūjat +2D
3S tiek pavājināts pretinieks, atņemts ekipējums. Mūsu gadījumā -1D vasarai uz visu atlikušo cīņu.

Jā, būs ok, 2-1 taisi manevru. Ja viņš jau aizgāja prom, tad kalkulē viņa gājienu kā manevru.

Bet šeit arī jārēķina iekšā vasaras darbība. Ja tā būs aizsardzība, viss norm. Ja uzbrukums, būs jāizmet labāks rezultāts nekā vasarai. Tāpēc es saku, ka tas labāk jādara tev.

Nu es nez, es jau uzrakstīju, ko es daru :smiley:
Nākamajā raundā gan es likšu manevru.

Cerēsim uz to labāko… :sweat_smile:

Ok, tātad par punktiem. Jums ir divi punktu tipi: Fate un Persona.
Fate - jāpārmet visi izkritušie 6 līdz tu beidz mest 6 un jāsaskaita punkti.
Persona - pievieno savus Nature punktus metienam. Ja tava darbība ir pret peles dabu, tu dabūsi -1 savai Nature. Tu iegūsti spēku, taču ilgtermiņā paliec vājāks.
Kā arī Nature 0 = nāve. :3

Ok, ir ok, kaut arī es biju bezjēdzīgs un Hensonam paveicās.
Moira, tu uzbrūc pēc manis un Hensons beigās aizsargā.

Tieši tā! Lai arī ko tas atnestu…

Hensons līdz pēdējam cīnījās! :lol: Es jau sāku nogurt mest kauliņus.

Šis šķiet ir jūsu optimālais izkārtojums. Atkārtojam izkārtojumu?

Es piekrītu. Laikam šādi ir iespējams sasniegt rezultātu…

Ok. Atkārtojam.

Un mūs sagrāva… Nu ko varēja būt arī sliktāk… Labi, vēls es arī te nevaru visu nakti sēdēt. Rīt redzēsim kas notiek.

Tāda muļķība no manas puses. :noo: Jūs drīkstējāt paši izvēlēties konflikta sekas - “kompromisu”. Man bija jāuzmana, lai sekas būtu attiecīga sliktuma. Mūsu gadījumā mērķis tiek sasniegts, taču ar mazu nepatīkamu detaļu.

Advancement mūsu skillos notiek?

Jā, spēlētāju gājienā. Pēc misijas pabeigšanas jums ir brīva vaļa darboties pa pilsētu. Es vien līdz galam neesmu ticis skaidrībā, kā jūs precīzi iegūstat darbības punktus. :worried: