Peļu Sardze - Par un ap spēli

Tu esi otrais un veiksmīgi manevrē. Trešais(tas kurš darbojas nākošais) spēlmanis iegūst papildus 2 kauliņus savam metienam.

Pārāk sarežģīti, lai manevrētu… :smiley: Ehh, laikam kaut kas ir skaidrs, bet… bet… gan jau nepareizi izdarīšu tūlīt kaut ko. :confused:

Šādos tempos man ātri, ar varu jānobeidz konflikts. :smiley: Un tālāko spēli varēs novadīt ar roleplay un skill-check starpniecību. Eh, man jau bija baile, ka pilnā kaujas sistēma kādam izrādīsies pārāk sarežģīta.

Senpai, es lielas ziepes savārīju?

Skatīsimies, man tagad jārēķina skaitļi un jāmet kauliņi.

Esmu iebraucis nepareizajās lietās. xD

Gan jau ar laiku būs labi.

Izskatās pat daba jūs samasēs. :smiley: Un mēs nemaz netikām līdz pilsētai…
Jūs gribat turpināt cīņu? Mēs varam pateikt, ka jūs zaudējāt un es jums iedošu pārbaudījumu - šķērsli ceļā, kurš būs jāpārvar.

Nu vēl vienu raundu varētu pamēģināt.
Stratēģija: 2-1 veic aizsardzību. Moira - uzbrūc atkal.

Tev pašam būtu jāmanevrē, lai Moirai būt iespēja iegūt +2D metienam. Tev viss stiprākie stati, sekojoši lielākā uzvaras iespēja.

Ayy, nē, abort, abort.
2-1, tu vēl te? Manevrē kā pats pirmais. Tad Moira uzbrūk un es turpinu aizsargāt.
Vai arī tu manevrē otrais, 2-1 un Moira sit kā trešā.
Jā, tā arī darām, jo es gribu uztaisīt postu.

Tagad jums tikai jāizlemj kārtība. :3

Manis pēc vari pārņemt vadību pār pārējiem un izlemt visu gājienu pats. Citādāk mums cīņa ievilksies. Forumu lomu spēlēs tā dara.

Vai jāsteidzas? Es īsti negribu bez citu piekrišanas :smiley:
Galu galā - arī zaudējums ir daļa no spēles :smiley:

Manevrēt? Es? Tu ko? :smiley:

Es jau mierīgi varu atdot varu tavās rokās… Citādāk nevar saprast kas vispār tagad iznāk no šī visa…

Vari dot pārējiem kādu laiku atbildei. Bet ziniet, jums ir iespēja mazliet pārņemt vadību pār pārējiem personāžiem. :3

O, visi ir iekšā, davai, sasitam vasaru :smile:
es šas uzrakstīšu aizsargāšanās postu. Tad 2-1 manevrē un Moira sit.

Nav labākā domu, tev ir jūtami mazākas iespējas to veiksmīgi izdarīt.

Tūlīt viss būs!