Pavasara kruīzs uz Stokholmu

oh nē nē, es gribu tikai baudīt jūru, ēst un dzert ;D

1 Like

5 Likes

cmon man ;D

:owocry: hav fun gg gl

Es tikmēr skatīšos, kas hypertownā notiek.

2 Likes

Nebūsi vienīgā. XD

3 Likes

Man atkal skola eksāmenu laiks… So have fun :3 also veiksmīgu celu

1 Like

Atsaucība uz šo braucienu ir tik liela, ka nezinu kur likties! - me being sarcastic

Atrakstījuši pagaidām ir trīs cilvēki, kur pārējie, kas balsoja?

Un mums vēl vajag kādu, kas izdomāts izklaides

man ira interese bet drusku grauzh tas ka liekas ka buus neerti braukt kautkur ar cilvekiem kurus nekad dzivee neesu redzejis
plus vel man ar darbiem ir kaa ir bet gan jau easy vareetu sazimeet paaris brivdienas
varat iezimeet mani kaa jautajumu ziimi

Nu tam jau tie foruma saieti ir domāti, lai satiktu dzīvē cilvēkus par kuriem neko nezini un neesi redzējis. Vari to uztvert kā isekai mangas adaptāciju. :grin:

3 Likes

Šos te abus notikumus nebiju sasaistījis. Draņķīgi, ka pārklājas. Vai tik mēs pagājušo gad, @Kadiljaks, zvērējām atgriezties un ottreiz sakaut bērnus Overwatch mačā. :D

@Salody, varbūt pieķersies kāds papildus cilvēks, ja pabīdīsim brauciena datumu? Ja tā pat braucēji neķeras.

1 Like

Man jau tie datumi nav tik ļoti svarīgi, tāpēc liku balsošanu. Ja vairākums grib citu datumu, man nav iebildumu.

Es esmu par maiņu, vienu pasākumu cita dēļ negribas laist garām.

2 Likes

Esmu par maiņu, ja tas paliek maijā. Pēc tam sesija sākas un tad nekam citam īsti nebūs laika

1 Like

Es ar’ par maiņu

Vai brauksi kruīzā 25.05 līdz 27.05?

  • Braukšu!
  • Nebraukšu -_-

0 voters

ups wrong vote

Sorry, esmu 100% braucēja, tikai tad ja prom dodamies piektdienā un atgriežamies svētdienā :sweat:

1 Like

Izskatās, kā datumu būs grūti sarunāt… :sweat_smile:
Otrs populārākais bija tā pati nedēļas nogalē, kad notiek tas pasākums…

Hmm, es nezinu.
Laikam par jaunu jāliek visi datumi…

  • 17-19 maijs
  • 18-20 maijs
  • 24-26 maijs
  • 25-27 maijs
0 voters

sasper mani septini zibeni jus esat neizveligi

es teiktu vnk nevis ar datumiem jaaties bet nemt tik 2 istabas jo tapat puse atbirs un no foruma kur aktivo lietotaaju skaits ir ar pirkstiem saskaitaams 12 purnus buutu gruuti sazimeet

:thinking:
Pagājušajā gadā izdevās sazīmēt… :sweat_smile: