Par ko Tu šobrīd domā?

what is this hooman thinking_

Pavisam vienkārši, ieraugot šo jautājumu, atbildi, kas tev šobrīd ir prātā?
Par ko tu domā šajā konkrētajā milisekundē?

Es pati šobrīd domāju par kārtīgu sulīgu lielopgaļas burgerīti, frī kartupeļiem, ķiploku mērcīti ;D
Kolu arī, bet man higiēniste teica, lai nedzeru kolu. ;D
Yes, i am hungry.

Kā ar jums?

3 Likes

Sarežģīts mans vakars, par Ķengaragu domāju.

1 Like

Kā aizmigt, pēdējā laikā problēmas ar aizmigšanu/ gulēšanu konkrētā laikā.

1 Like

Par to, ka @Menestrels uz darbu brauc 1,5 stund :rofl:

4 Likes

Kā tikt sveikā ar slepkavību.

4 Likes

@Especti Bleach…

oof, es ceru, ka Ķengarags arī par tevi domā ;DD

es zinu, ka piparmētru tēja palīdz ar čučēšanu, vēl var pietupties un pakačāties ;D tas nogurdina ķermeni un nomet domas no prāta.

ja tu izdomāsi, pls gib advice ;DD

Par zvaigžņu kariem

man patīk topiks, bet par cik paēdis esmu, prātā nāk tikai eksistenciālās drausmas par nepadarītajiem skolas darbiem.

Cerams, pretējā gadījumā es tur neriskēšu spert kāju.

Man ap vidusskolu tādas pazuda un vairs nekad neatgriezās. :D

par filmu, jeb par zvaigznēm, kas actually pew pew viena ar otru?
nez es instantly iedomājos par to kā piena ceļš tur kaut ko uzbrauc augumā melnajam caurumam un tad saule (yes saule ir zvaigzne, ja nu kāds nezina) ķip hihihi pasmejas ;D

ko tu ēdi?
es sevišķi esmu ieinteresēta, jo man gribas ēst, bet slinkums kaut ko taisīt.
zinu, ka ir tāda lieta kā “ēst ar acīm”

Par to kāpēc man jau otro vai trešo dienu vai vakaru sāp jeb tagad drīzāk nelāgi jūtas galva.
Vairāki iemesli nāk prātā, bet nav ne jausmas kurš varētu būt īstais.

Tagad pie visām kaitēm pirmās aizdomas uz Koronu. :D

1 Like

Es domāju tgd ja es pabeigšu rewatching Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu tad jānoskatās vismaz 2 ovas, lai ietu uz otro sezonu.

+ domāju vai labak tomēr nebija noskatīties režisora versiju ai nu labi 2 sērijas palika, ko tur tgd.

Man sāpēja galva un izrādījās korona, esmu jau pārslimojis. Negribēju biedēt.

Mums darbā apkopēja ar kovidu saslima, labi, ka nākamajā dienā atbrauca doktori skafandros, lai uztaisītu visiem uz vietas testu, bija negatīvs visiem heh…
gribējās brīvu, bet nejau ar kovidu pašam.

2 brīvas nedēļas ar nāves risku vai darbs. Ne tik viennozīmīga izvēle kā gribētos atzīt.

1 Like

man ar šodien galva sāp. no idea kāpēc. omīte saka, ka tas ir no laika maiņām. bet es nekādas laika maiņas neredzu, sēžu mājās ;D

Nezinu vai būs fiziski iespējams vairs.

Kā optimizēt mācību procesu, lai paspētu iziet cauri visiem materiāliem līdz eksāmeniem.