Par ko Tu šobrīd domā?

Malziet iekšēji baidos no iespējami topošās operācijas un ceru, kas tas ir vienīgais, kas draud.

Nāksies ēst ar iztēli jo vizuālu uzskaites materiālu nav :man_shrugging:t2:.
Nocenota burgera bulka ar atsdēta tītara kotleti

1 Like

Visp par visu to kanonu. Vnk ar SO skatījāmies Clone Wars

Mēģinu izvēlēties, kuru no spēlēm uz PC ieslēgt :smiley:

Joprojām nepamet doma ka kad mani pieņēma darbā un prasīja manu Github niku es atbildēju ka ievadīšu pats, jo arī tur man niks ir Onii-Chaan.
Priekšnieks teica ka tam ērtāk ka es to nosaucu un man nācās izpaust savu noslēpumu.
Tā es kļuvu par brālīti arī darbā.

4 Likes

Kāds pa tiešām pievērsa uzmanību tavam Github nikam? Vai arī tas bija trieciens individuāli tev? :D

Tas bija trieciens tieši man.
Brālītis ir tas ko es turu skapī. :smile:

Pasaules literatūrā ir Džekils un Haids, mums Mārtiņš un Brālītis.

4 Likes

that moment kad darbs un personīgā dzīve saiet roku rokā ;D

1 Like

Šobrīt prātā meitene.

It seems that there is Thorium 232 and Tungsten in my microwave oven. I wonder I can extract those elements from there.

1 Like

samilejies Andrejins.

Kpc es sodien izgaju uz darbu - vieniga doma visu dienu sodien

Jo nauda?

Īre un rēķini tač kkā jāmaksā

Domāju pārāk daudz par ko vienlaicīgi kad vel jāraksta visas domas izklīst ka tarakāni kad gaismu ieslēdz
Zem sedziņas ir ļoti ok, paniņas ar zemenem ir tikai ok vitinata žāvēta vobla šoreiz arī nebija ļoti ok, vajag haydis tvulaturu paskatīties rokā sap spēlēt nevar bet kad dotu spēlē nekas nesāp aha protams un uz toleti ari negribas tik kad beidzas match visu gribas nee tomēr spilvens mīksts mosk ja paguļ

Domāju vai spēšu pavilkt Rīgu.
Dzīvoju Purvciemā ar draudzeni bet Rīgā tik grūti.
Ar darbiem sajūtas savādākas.
Domāju vai izdosies ar manu ideju anime-senpai mājas lapu.

es nostradaju 2h kadas xd neko isti nedabuju no ta

Tad gan naudas dēļ nebija diži vērts.

Nesen uz Rīgu pārvācies?

Trīs mēnešu dzīvojos pa Rīgu.
Dzīvoju ar draudzeni.
Un viņas draudzeni un viņas pusi kuri otrā istabā sataisa bardaku netīrs paklājs no balta uz melnu xD pudeles alkahola uz grīdas un šķīvji gultā zeķes zemē.
Kauns xD

Un etaloni dārgi Rīgā. Valmierā biļete maksāja 0. 60 centus tikai XD
Kontrole kas mani tracina xD

Jūsu tur gan daudz.

Pat ja tie ir dārgi, Rīgas Satiksme veiksmīgi katru gadu zaudē naudu. Nav tik traki kā varētu būt, ja pašvaldība nedotu naudu Rīgas Satiksmei.