Par ceļošanu - stāsti, jautājumi un viss kas labs

Bruuuuh. Saaremā bija tik crazy :heart_eyes::heart_eyes: Labi laiki 🩷🩷

Stāsts par to dzērāju:
Visi tusējām pie ugunskura. Bija jau tumšs. Visi skolotāji bija kaut kur aizgājuši. Vienam čubāram bija tāds paliels lukturis. Mēs tur visi kaut ko bazarējām, līdz sadzirdējām skaņas no meža. Čubārs ar lukturīti lēnām spīdināja uz meža pusi un uzdūrās uz vienk random čaļa baltā t-kreklā. Tad bija 5 sekunžu pauze…pilnīgs klusums…un tad čalis teica “Hello”…

Kā mēs visi sākām spiegt. Meitenes visp kliedza visaugstākajā oktāvā. Pēc tam visi skrēja uz namiņiem pārmīzušies.

Pēc tam ye…izrādījās iedzēris čalis iemaldījās un skolotājas viņu aizdzina :D

1 Like

bruh, jūs veda uz Sāremā? izlutinātie saulkrastnieki. Mums audzinātāja pat negribēja uz Cēsīm vest, jo par tālu XD

okei, labi, uz prāmja 9tajā klasē ar gāja traki. bet tas bij mazāk socalizēšanās peak, kā…būšana par absolūtiem dolbajobiem ar cilvēkiem ar kuriem man vairs nav kontakts. for example, jūras dieva pielūgšanu naktī uz klāja. Naturo run pret vēju. kulinārās izvirtības un garneļu galvu pirktu lelles all inclusive brokastu galdā un atskārsme ka nevienam nav līdz kronas. Ā un gaisa hokejs, kur kopā kādus 40 eiro iztērējām, jo nekā cita nebij ko darīt uz kuģa. Viens čoms vnk skatījās date alive uz vecā kajītes tv un dzēra kolu no izēsta greipfrūta, otrs mira nost no jūras slimības|(un tām jobanajaām ķīniešu multenēm) un trešais skatījās minecraft letsplay

1 Like

man, es izgāju cauri tik daudz reakijas emocijām, ka man pat nav īsti gifa ar ko reaģēt

1 Like

aaaa, paga. izdomāju. minūti lūdzu
https://i.imgur.com/RwXHC8A.gif

1 Like

Iconic

1 Like

looking back, mana pamatenes pieredze diiiži neiepaliek no komēdija animēm

varētu būt manas rožainās nostaļģijas brilles, bet nu mūsu klase bija something else, bet tas ir stāsts citais reizei

Anyways, pāris jautājumi

  • valūtu samainīt te, vai tur, vai labāk cerēt ka ar bamkas karti visur tikšu cauri?

  • domāju vienu dienu pavadīt ārpus prāgas, varbūt kādam ir ieteikumi 1day trip kuru viegli ar sabiedrisko izbraukāt un kur sajust citādāku atmosfēru no prāgas?

Samaini te, lai atceltu risku ar valodas barjeras problēmām tur.
Bet ne visu, obviously, just some emergency funds, karte tur noteikti daudz kur, ja ne pat visur strādās.

1 Like

Vari samainīt ja vēlies, bet kad es biju prāgā pirms dažiem gadiem, lielākoties tiku cauri ar karti, plus tur lidostā ir bankomāti kur izņemt naudu. Tik neņem no oranžajiem, jo tie ir scam.
Ja interesē macabre lietas tad vari aizbraukt uz kutna hora kur ir sedlekas osuārijs un vnk pastaigāt pa mazpilsētu.
Pro tip. Nezinu cik ilgi būsi, bet paņem uz to laiku vnk sabiedriskā biļeti. Viņiem ir automāts tieši ārpus lidostas tajā sabiedriskā pieturā. Nebūs vairāk jādomā kur tās pirkt, plus varēsi ar visiem sabiedriskajiem pa prāgu braukāt

3 Likes

es jau kārtīgi izstudēju dafiga solo traveler ceļvežus, par sabiedrisko puslīdz skaidrs

Čehiem ir daudz pārgājienu taku pa skaistiem kalniem :heart_eyes:

Kokorinsko ir ~2h brauciena attālumā, bet gan jau ka arī tuvāk kaut ko labu var atrast

1 Like

šitas jau iekrita acīs

nu es ar atradu afigenno iežu veidojumu parku, bet tur sanāk ar kādiem 6 transportiem braukt lai uz turienu tiktu, vai arī ar tūri, kur ir ap 100 eiro no cilvēka

Btw nezinu vai tu to zini, bet ja plāno braukt ar vilcienu, viņiem ir divu veidu biļetes divu veidu vagoniem. Ir parastie vagoni kur sēdēšana ir first come first serve, bet ir arī vagoni ar kupejām, kur ir norādītas sēdvietas. Kupeju sēdvietas maksā bik vairāk bet ir to vērts, ja nevēlies vairākas stundas no vietas stāvēt super pilnā vilcienā.

Nē šito es nezināju, tnx

Nezinu vai braukšu vsp ar vilcienu, bet ja nu gadīsies noderēs

Ar vilcienu ir labi braukt ārpus prāgas so domāju, ka tev varētu noderēt.

1 Like

Laba lieta ir revolut. Tur vari pārskaitīt naudu un pašā revolut samainīt valūtu.
Jo var gadīties maksājot ar LV karti noņem kaut kādu papildus summu. Also, lielākā daļa Prāgas bankomātu ir scami. - jo mazāku summu centies izņemt, jo vairāk bankomātā lec ārā nesaprotami paziņojumi un netīšām vari ieberzties ar neadekvāti lielu komisiju. Ja ņem no revolut, kur jau ir čehu krona virsū, tad nav nekādas komisijas :)

papētīju, ka no hosteļa, pāris minūšu attālumā ir baigi krutais steam/cyberpunk stila naktsklubs, kur katru dienu bezmaksas koncerti ir

domāju uz šo te aiziet

1 Like

Vari mēģināt aizdoties uz Naplavka. Tā tāda promināde gar upi, tur tā inčīgi ir bāriņi, var ņemt dzeramo un tusēt turpatās :smile: tur daudz Erasmus studenti tusējās, var atrast kādu kompāniju, ja ir vēlme :grin:

1 Like

mkay

Vai izdosies atrast kompāniju, nezinu, bet nu varbūt bariņš ekstrvertu mani adoptēs uz dzērienu vai diviem

Tikai tagad sapratu ka man starp ierašanos prāgā un check in hostelī ir 5 faking stundas. Man būs ļoti lēni jāstaigā pa vecpilsētu lai laiku nosistu. Ar somām muzejos baigi nelaiž cik skatījos