Overwatch - klačas

51 posts were split to a new topic: Overwatch pc vs ps4, support varoņi un vēl šis tas cits

Tas brīdis, kad ar @Kadiljaks sagrauj visus competitivā 3x pēc kārtas xD

Da labi… pirms tam es reizes 4 zaudēju. Vnk negāja.

1 Like

Tomēr Overwatčā mēdz būt arī pārāk salty komandas biedri, kas tik brauc virsū :|

hmm… diez par ko tu runā. Kāpēc nekoncentrējies pietiekami?! Zaudējām taču gandrīz!

P.S. Es šādus cilvēkus īpaši neuztveru… tieši otrādāk, var pasmaidīt par viņiem un nopriecāties.

1 Like

Otro reizi savā OW “karjerā” sastapos ar tādiem draņķiem…, kad puskomanda aiziet mača vidū. Es saprotu, visādi mēdz būt, bet šeit nagli aizgāja, jo redz zaudējām. Nākamie divi aizgāja no principa - mēs ko sliktāki un ko te īpaši pūlēties. Rezultātā visa jautrība palika man. Neaizmirstamas divas pēdējās minūtes XD

1 Like

vienīgais, ko es dzirdēju bija “that one hanzo xmas skin

es šo skinu gaidu jau 1 0 0 g a d u s
nav spēlēts kopš halloween event, laikam… laikam beidzot jāatjaunina savs ps+ sub…

2 Likes


Tas brīdis kad…

1 Like

Jaunie ziemas skini ir vienkārši super!!! Tik ļoti oriģināli un forši! Sombras skins vispār bija negaidīts!

tas ana skins

blizzard pieder mana dvēsele

1 Like

Patiešām šoreiz viņi pacentās uz visiem 100!

1 Like

D.va kā vienmēr tika apdalīta… atkal bez skina :confused:


Nu vai nav super?? :smile::smile:

3 Likes


Bet abi varianti jau izskatās labi ^-^)/

bet baltā bārda izskatās labāk :^(
es zinu, ka gaidīju hipsterhanzo, bet kad blizz man deva hipstervectēvu hanzo es sapratu, ka viņi pazīst mani labāk nekā es pati
neesiet gļēvuļi, ļaujiet :clap: hanzo :clap: būt :clap: sirmam :clap:

Kaut kā tas sirmais Hanzo izskatās neierasti vecs.

Atverot vienu no pirmajiem šī eventa lootboxiem no tā izlidoja laukā legendary, uz tām pāris sekundēm es biju tik laimīgs, ka tik ātri jau dabūju kādu no jaunajiem skiniem un kad man parādījās, kas tad ir tas legendary pēkšņi visas manas cerības sabruka… Tur bija parasts soldier 76 skins :tired_face: vairāk es lootboxiem neuzticos

Nabadziņš, gribetu redzet tevi ja visu laiku dabutu sprejus.

1 Like

@vriska es ilgi biju domājis, kas tev tā ir par avatara bildi jau no pašas DW saspēles, līdz pats nesen nedabūju šo Zenyattas skinu xD