Overwatch - klačas

nutcracker zen ir vienīgais iemesls, kādēļ es vispār sāk

:^))))))))))))))))))))))

2 Likes

nutcracker zen ir vienīgais skins, kam overwatchā ir kaut kāda vērtība, kāds spēks, kādēļ vispār vērts to spēlēt visu pārējo gadu

runājot par overwatch ziemassvētku skiniem, atcerieties, kad duplicate rate nebija samazināts?
pagājušogad es dabūju četrus ziemassvētku torbus, četrus,
vienīgais ko es vēlējos bija lucio un zen, bet šis mazais drausmīgais rūķis traucēja man dzīvot

3 Likes

Ez tagad tā smejos xDDDDDDD

:D

2 Likes

Moiras mazie dzīves prieki :smiley: Tu filmē savas spēles? :thinking:

PS4 automātiski saglabā pēdējās 15 spēles minūtes :^)

Woah… gudri… žēl ka šodien nevarēju saglabāt savu pirmo headshotu ar widowu hook - jumpā

1 Like

heh

Varbūt man atgriezties vecajos labajos laikos un atkal kļūt par battle Mercy? :thinking:

Līdz Winter wonderland beigām atlika tik 6 dienas… Neskatoties uz to, ka es katru dienu veru vaļā 1 - 2 lootboxiem no ziemas skiniem es ieguvu tikai Zena nutcrackeru!!! ES VERU VAĻĀ TOS BOXUS UN TUR VISU LAIKU IR TIKAI SPREJI UN PLAYER ICONS KĀ VAR TĀ NEVEIKTIES??


viņš beidzot pārnāca mājās… ;_; es tevi gaidīju visu savu dzīvi

2 Likes


jūties vientuļi ziemassvētku vakarā? pievienojies jeff kamīna priekšā :^)

1 Like

To darot es sāku justies dīvaini…

Kur viņš dabūja tik daudz pacietības, lai vienkārši sēdētu uz krēsla un nekā nedarītu kameras priekšā? xD

es šo skatos jau vairāk kā pusstundu un man grūti atcerēties, kad pēdējo reizi biju tik izklaidēta :D:D:D:D

1 Like

Es ar tagad skatos un nesaprotu, kas mani tur piesaista :smiley: Bet tas ir mazliet dīvaini, kad 16k cilvēku skatās uz to, kā Jeffs sēž uz krēsla…

1 Like

btw es atkal dabūju ovw uz PC un pēc brīvdienām pasūtīšu sev papildus ram porciju, redzēs kā ies :^)

1 Like

Es tagad pamanīju cik ļoti kustas viņa ķermenis, kad viņš elpo

1 Like

Yay :smiley: Tik, ja tev aizies, tad es vismaz nedēļu nevarēšu paspēlēt ar tevi, jo būšu laukos

Man šķiet, ka viņš sēž un domā kuru varoni gan varētu nerfot