Overwatch - klačas

Ohh, sāku lasīt par šo un sapratu, ka nevar :// Es jau 6 gabalus sakrāju

Tas nemaz neko nemainītu. Kad tu dabon kasti, tur jau rewards ir ieprogrammēts.
Kā piemērs - Ja tu krāj normālās kastes, un tad iznāk jauni skins kas nav event exclusive, tad tu tā pat viņas nedabūsi kastēs, kas tev jau ir.

Šo lasīju kaut kur redditā, kad blizzard employee paskaidroja kā strādā kastes.

1 Like

Šodien izmēģināju Moiru. Nevar teikt, ka viņa ir pārāk op. Heals viņai atjaunojas diezgan lēni un man šķiet, ka viņa ir labi sabalansēta, bet varētu noņemt to spēju, ka healotie komandas biedri kādu laiku saņem mazāku dmg

Kā jums iet ar zelta ieročiem? Man pietrūkst tik 1500 punktu līdz savam pirmajam

Uzskatu par bezjēdzīgu figņu… labāk, skaistu skinu vai kādu emociju ^^

Runājot par Moiru, tad viņas “melnā bumba” ir vēl tā galvasāpe, viņa lekā, ja nemaldos 3sek, šajā periodā rada diezgan daudz dmg

1 Like

Jā, Moira ir pārāk stipra priekš supporta

Viņas main damage nāk no tās bumbas, un ja izmanto damage ball, tad jārēķinās ar to, ka vienīgais heal veids ir caur kreiso pelītes pogu.
Izņemot to bumbu, viņai īsti nav cits veids kā darīt damage, jo ar viņas labo pelītes pogu viņai ir jābūt diezgan tuvu, un tas viņai dod ļoti lielu iespēju ātri nomirt.

Neskatoties uz to, viņai nav jābūt tik tuvu kā symmetrai un viņa ir diezgan maza un ātra, kas pretiniekiem apgrūtina trāpīšanu viņai, bet cik es biju ar viņu spēlējis tad parasti es novedu savus pretiniekus līdz diezgan low hp un tad es teleportējos aiz tā un nobeidzu līdz galam. Tā heal bumba ir diezgan noderīga pēc cīņas ar pretinkekiem, jo var self healoties

Jaunajā gamemode no limits visi sāka ņemt tikai Moiru, tāpēc biju oriģinālāks un sāku ņemt Bastionu uzvarot katru spēli xD

Man gan šķiet, ka ir forši likt pretiniekiem baidīties no tā, ka esi ar zelta ieroci

Kada veida tad liks bīties? Jābut absalutiti vajiem nerviem, lai sabitos no ka tada.

Es palieku nedaudz nervozs, kad es cīnos 1v1 ar zelta ieroča īpašnieku

image
image
image



Atbilstoši tematiskajai nedēļai iemetu pāris memes

1 Like

Vēl tikai 100 punkti un es tieku goldā

@Kadiljaks es atrisināju problēmu ar Moiras bumbu - izmanto D.vas defence matrix

Tikko skatījos savu winning percentage šai sezonā… 69% :o

Noprovēsim. Matrica soejbatsist bumbu?

Tā izniīcina to bumbu un šī ir patiesi veiksmīga taktika, kas glāba komandu jau nez cik reižu!! D.va 4 life!!!

BEIDZOT!!! ES TIKU GOLDĀ!!! 6 nezuadētas, episkas spēles pēc kārtas! :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like