Overwatch fandom

Un tomēr visi tie suņi tik ļoti atbilst savam personāžam :smiley:

But what is this ?

1 Like

Tā ir maza astīte :smiley:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

Cik daudz no jums izmanto mikrofonu spēlējot OW?

Atkarībā no situācijas. Ja es spēlēju ar grupā, tad gandrīz vienmēr lietoju, bet ja viens, tad es pievienojos komandas channelam un klausos, ko viņi saka. Ik pa laikam pasaku kko, lai izdarītu kādu labāku sitienu pretiniekiem.

Nu pārsvarā spēlējot ar nepazīstamiem cilvēkiem nav jēgas lietot mikrafonu uz ps4 , bet ja spēlēju ar @vriska tad jau runājam .

Ar nepazīstamajiem tomēr ir labi parunāt, ja spēlē comp. Komandai ir jābūt saliedētai un jādodas cīņā visiem kopā.

Nevis kā mana D.va kas dodas uzreiz kaujā uz frontes līniju pret visiem citiem pretiniekiem un bļaujot @Kadiljaks pēc palīdzības xD

1 Like

Uz ps4 , parasti nespēlē daudz kuri runā Angļu valodā , bet ja pieprot franču un krievu , un vācu valodu nav slikti .

Woah, kur tad pazuda angliski runājoši?

Tiesham nezinu .

Pats cik esmu ieverojis ar pc vaciesi nelabprat runa agliski, tas pats ar makaroniem un varzedajiem. Pat ja paludz vairakas reizes , pasaka sorry, bet vienalga turpina.

Nekad ne ar ko tādu neesmu sastapies. Visu laiku runāja angliski, un pa retam krieviski. Ne reizi problēmu nebija.

Bet forši ir tad, kad visa komanda sastāv no cilvēkiem, kas zin krievu valodu. OW krievi ir diezgan laipni un forši spēlētāji atšķirībā no tiem, ko es biju kādreiz sastapis CSā

Krievu valoda nav mana stiprā puse , labāk runāju vāciski tekoši .

Vācu valoda ir tas priekšmets, kurš man riktīgi neiet :smiley:

1 Like

Un es joprojām esmu par kautrīgu, lai runātu balss čatā xD

par ko runājot,

es kā ne vīriešu kārtas pārstāvis nedrīkstu nemaz balss čatā pat elpot, tādēļ runāšana notiek tikai grupas vc ietvaros:D

esmu novērojusi, ka tur visbiežāk var manīt arābiskus (vai tas ir tāds vārds?) lietotājvārdus. es nezinu, kā tām/tai tautai ar angļu valodu, bet balss čatā visaktīvākie ir krievu bērneļi
MERSI REZ MERSI REZ PLiS
[dusmīgi krievu izsaucieni bērnu balstiņās]

1 Like

Nekad tādus nebiju sastapis. Bet sākot spēlēt OW, man tika defaultā iestatīts tas, ka es automātiski joinojos komandas VC un spēlētjot QP man ļoti noriebās tas, ka cilvēki slēdz iekšā mikrofonu, kas izraisa white noise un vēl kko sāk bļaut, tpc to vnk atslēdzu un tagad katru reizi ieejot comp es manuāli pieslēdzos team vc.

Visi krievu bērni kam ir PC izskatās, ka tik spēlē CS, jo cik es biju sastapis krievus, tad tie jau ir vai nu pusaudži vai arī norm pieauguši cilvēki.

tas laikam daudz pasaka par manu prasmju līmeni, ja man ir vienāds hmmr ar bērniem…
es nesaku, ka viņi slikti spēlē, bet savos vecajos mercy laikos esmu pieskatījusi tik daudz viņus, ka, ja man par to maksātu aukles naudu, es varētu sev nopirkt labu datoru priekš ovw

konsole vs pc, atkal :D.