Overwatch fandom

Viņiem izdevīgi ikpalaikam šādus uztaisīt , ātri izķer . Uz ps4 ir kļuvis ļoti populārs .

1 Like
2 Likes


Hanzo

1 Like

xD Jā, ir tādi spēlētāji ar varoņu vārdiem. Viņu ir diezgan daudz, kas man radīja jautājumu - Vai OW atļauj nikiem atkārtoties?

Es drošvien tikai uz vakara pusi pievienošos

Ieskaties vēlreiz

@xrobisxxs cool, padod tad ziņu

1 Like


4 Likes

Šitam skinam tas smukais golden weapon

Līdz sezonas beigām palika tik 7 dienas!

Es ceru izspēlēt vēl kādas 20 spēles un dabūt 200 punktus, lai varētu tikt dimanta rankā :smiley:

1 Like

Uhh mēģini

Es tev ps4 messagos aizsūtīju , ko es dabūju kā legendary , es biju gar zemi :joy::joy:

1 Like

Tikai ne Role Queue , tas būs murgs , ja nu kāds spēles vidū saprot ka negrib supp un ka viņam nesanāk nu rip , labi priekš tiem kas piemēram paņem tanku un neviens cits nevar paņemt tavu main , bet nē es šo neatbalstu

2 Likes

no stress nebus :slight_smile:

Beidzot man D.vai ir 60% winrate

1 Like

Kā tas ir iespējams? ZEN! Un četras zelta medaļas?

2 Likes

Jeffs pats reiz bija teicis, ka visi support varoņi ir patiesi stipri. Zena bumbas jau tā ir ļoti stipras, bet tās lido lēni un ne visas trāpa. +Zenam ir spēja nolādēt savus pretiniekus, kas padara tos daudz ievainojamākus. Labi atslīpētas Zena prasemes robežojas ar >60% winrate.

1 Like

vnk jums macry solder un moira neko nedara :stuck_out_tongue:
3k dmg ir maz…

Šie Roverwatch suņi tagad ir ļoti populāri IGramā :smiley: Izskatās, ka šis suņa gads ļoti iepatikās OWam

1 Like

Ehh , Moira un Symetra izsktās vislabāk