Overwatch fandom

Mērkaķim pat elektrošokeri nedrīkst dot!! Vispār dulls paliek!!!

P.S. Vispār jautri paspēlēt sākuma līgā XD

Pag, @Kadiljaks, kādēļ niks cits? Tu tak neesi sācis smurfot?

1 Like

Tas visu izskaidrotu

Es un smuuurfot… pfff… izbeidz! Pats ienīstu šādus cilvēkus, kālab man pašam ko tādu darīt… :sweat_smile:

Vienkāŗsi vienam ĻOTI tuvam cilvēkam mazliet palīdzu… ^^

download

1 Like

Viens no pēdējā laika labākajiem mačiem! Protams bez heal un labiem dps tas tā nebūtu!

hoho comp bani sāk savu darbības laiku!
pirmās nedēļas neizmantojamie varoņi:
DPS: McCree, Widowmaker
Tank: Reinhardt
Support: Moira

varbūt beidzot jālec iekšā arī PC comp vidē :thinking:

Bet es saprotu, ka tas ir priekš OW League…

Nope! Tas notiek visā competetive spēles versijā.

sauce:

Kaplan emphasized that the Hero Pool will only be active in Competitive Play, not Quickplay or the Arcade, and also noted that nothing is carved in stone. Depending on how it goes, Blizzard may make changes to the system, such as lengthening or shortening the durations, or even enabling more ban-like per-match exclusions. He also confirmed that the Overwatch League will adopt “a version of Hero Pools,” details of which will be revealed in an upcoming blog post.

As announced in an Overwatch Developer Update today, Hero Pools will premiere in Overwatch Competitive Play during Season 21. The Hero Pool system will feature a weekly rotation of playable heroes intended to improve the quality of play, increased hero diversity, and strategy to matches. To reflect this overall change to the game, the Overwatch League is going to implement Hero Pools as well.

OWL hero bani tikai izriet no šīs maiņas, kas, manuprāt, padarīs to daudz svaigāku un skatāmāku.
Daudzi baidās par ‘rotējošo meta’, t.i., vienu nedēļu tiek banots, piem., Widow, un visi sāk spēlēt McCree, tad nākošajā nedēļā bano McCree, un visi spēlē Widowmaker, un tā uz priekšu. Varoņi gan tiks izvēlēti no top10% spēlētākajiem varoņiem dotajā nedēļā, tā kā, cerams, tāda situācija neradīsies.

my bad! hero bani notiek, bet comp spēlēs ir citi, kā owl spēlēs
image
(screenshot no strīma, kur es krāju mardi gras sprayus)
hehe, Kadiljaks jau sabijās, ka renārs izdzēsts šonedēļ :D

2 Likes

Meh, nenobiedēsi! Jā ar Renāru spēlēju, taču tas netraucē man citus kapāt.

Pag - tu strīmo?

Mans ow acc nobloķējās, jākrāj nauda jaunam ;-;

1 Like

es strīmoju, jā, bet šis bija viens no tiem ‘skaties xyz strīmerus 9h un dabū Overwatch eventa sprays’, kur es skatījos kādu citu :D

mani F tavā čatā
kā tas notika, ‘nobloķējās’? :D

Kā tu to dabūji gatavu? XD

Tas nav mans profils, bet mana tāla drauga. Mož tika nomainīta parole. Es biju kā netflix parazīts uz tā acc :smiley:

Vakar paprovēju uzspēlēt sapratu ka galīgi nav vērts… :sweat_smile:

Vismaz pagaidām nē… :sweat_smile:

Ai, ko tu saproti! Šī spēle domāta tikai īpašiem cilvēkiem!

Pārējiem vērtīga, ja dabū pa kādiem 10-15 eur.

Jau vairākus mēnešus man nav pieejas Overwatcham, jo mana drauga, drauga, drauga, zagtais čehu profils beidza darboties. Rīt domāju iegādāties jaunu, savu. Vai ir vērts, vai arī tomēr jāgaida nākamā overwatcha daļa?

Labs jautājums? Paskatīsimies ko mēs zinām:

Pēdējais varonis Echo ir pēdējais varonis šai OW “Versijai”, to apstiprināja paši spēļu izstrādātāji. Tāpat dažas baumas un noplūdes min šī gada beigas (pat ar PS5 relīzi) vai nākamā gada sākumu. Loģiskāk būtu 2021.gada aprīlis vai ap šo laiku, jo šajā periodā noslēdzas Activision Blizzard finansiālais gads, ja pareizi atceros, kas faktiski paredz kaut ko jaunu akciju celšanai, lai apmierinātu investorus. Tajā pat laikā nešaubos, ka spēle varētu tikt prezentēta jau detalizētāk vai pat demo versijā kopā ar jaunajām konsolēm. Taču Blizzard nesteidzību ņemot vērā domāju, ka faktiski, closed beta mēs varētu sagaidīt ne ātrāk par nākamā gada pavasari, pilno versiju - pēc mēnešiem trim… neatceros cik ātri esošais OW parādījās. Plus ņemot vērā iekšējā sastāva izmaiņas un esošo situāciju pasaulē, domāju, ka izstrādes temps diez vai ir paatrinājies, pat ja ne samazinājies.

Tajā pat laikā pirkt par pilno cenu - neredzu jēgu., savā ziņā. Labāk sagaidi vai atrodi atlaidi un tad iegādājies. Tajā pašā vasaras periodā man šķiet, ka viņi mīl nomest pat 50%. Pa lielam - ja atrodi garšīgu cenu, protam,s lai nav zagts acc, bet gan tīra “atslēga”, protams ir pietiekami daudz forumu utt, kur cilvēki pārdod savu acc dažādu iemeslu dēļ, arī risks pastāv, bet var nostriļīt pa nesliktām naudām.

Ja gribi ļoti spēlēt - pērc to cūciņ, tikai 20 naudiņas bez viena mata, gribi spēlēt, bet nauda nespiež - pagaidi vai pameklē pa zemāku cenu. Pie tam OW2 kā jebkura jauna servisa spēle, sākotnēji būt nespēlējams kaut kas, protams līdz F76 vēl ļoti jācenšas, taču tomēr, vienalga, es iesaku nogaidīt vienu mēnesi, lai kodētāji spētu visu salabot un sataisīt, nevis mīcot un lādot kādi tie maitas, lūk tādu vienkāršu lietu kā sakodēt spēli nemāk.

1 Like

Viņa griba ir nelokāma. Viņa rokas netrīc. Cieši satverot savu veseri un gaisu ievelkot plaušās uz reizi beidzamo, viņš nedomājot par neko metās naidnieku pūlī, sviežot tos atpakaļ. Necer viņš gaismu redzēt. Vien laiks jādod, kaut nedaudz, lai paspēj savējie ierasties.


1 Like