Overwatch fandom

Nenodod Honkongu, Farlien.

Lai vai kā, Blizzard nevar vainot… Tas ir uzņēmums un katra uzņēmuma galvenais mērķis ir peļņas gūšana un Ķīna ir sasodīti liels tirgus, kuru zaudēt nevienam negribas. Pateicoties Ķīnai daudzas spēles, filmas ir spējuši atmaksāties un izdzīvot. Bet tā ir cita tēma…

Par sižeta līniju - faktiski man ar parādās ĻOTI liela interese par to. Jau savul;aik domāju, cik neslikts būtu story line…

Es kopš pirmā Overwatch izlaišanas dienas gaidiju kkādu story mode. Bet laikam paejot, es jau biju zaudējis cerību un pat interesi. Bet uzzinot, ka Blizzard BEIDZOT gatavs sniegt to ko fani ilgi gaidija, mana interese pamazām atmostas. Vnk, pēdējie notikumi uzmeda ēnu šim ilgi gaidītam momentam. Es saprotu, ka Blizzard ir kompānija, kura ir ieinteresēta peļņā. Bet es gaidiju no šīs kompānija kkādu integritāti. Galu galā Blizzard nav stipri labāks par Ubisoft vai EA. Although scratch that. No company is worse than EA.

drīz laikam uzzināsim (kaut kad) par to Pārskatu divi
blizzcon ir dzīvs

es noskatījos, lai jums tas nebūtu jādara
OVW2 highlighti:

  • jauns engine
  • jaunas kartes - Monte Carlo, Rio, Toronto
  • jauni tēlu izskati (tie tiks nedaudz vizuāli pārveidoti) - apskatīt šeit
  • jauni varoņi (šobrīd apstiprināti divi - Echo un Sojourn)
  • jauns gamemode - PUSH (basically virves vilkšana except tas ir robots, kas pusho kaut ko uz priekšu tik ilgi, kamēr kāda komanda tam ir klāt, kolīdz “aktīvā” komanda nomainās, tas pusho uz otru pusi)
  • pirmās spēles īpašnieki varēs spēlēt jaunajās kartēs kopā ar otrās spēles īpašniekiem - shared multiplayer
  • pirmajā spēlē iegūtie skini pārnesīsies arī uz otro spēli
  • kooperatīvas PVE story misijas (“highly replayable”)
  • tēlus būs iespējams ‘pielāgot’ izmantojot skill tree un level up sistēmu
3 Likes

Jauns cinematic un gameplay

1 Like

Nemelošu, ka mazliet pat apraudājos … :owocry:

Bēt kā man ar likās, ka tas ir patiesi vairāk kā nevis otrā spēle, bet pirmās spēles pilnveidojums ko realizēt ir vienkāršāk… faktiski turpinājums aka Fortnite 2 shēma

Un damn - Rein izskatās pēc veca samuraja.

1 Like

Vienīgi rodas jautājums vai nebūs tā, ka ar laiku visus sadzīs OW2… vienkāŗsi no resursu viedokļa nav izdevīgi uzturēt abas spēles…

Šī pielāgošana cik saprotu būs pieejama iekš PVE vai tomēr arī iekš PVP, kas ja ta būtu, pavērtu krietni lielāku spēles procesa dažādību!

Bet tagad ir iespēja par lētākm naudiņām otru acc ieviest sev ^^

Cik maksā ow2?

Premium Overwatch

tehniski ovw un ovw2 ir viena un tā pati spēle, it sevišķi pvp mp ziņā. mazāk darba vairāk saturam - izveido kaut ko vienai spēlei, pārportē to uz otro spēli un viss. vienīgais, kas nāk klāt ir pve.
Oriģinālo overwatch viņi diez vai tuvāko vismaz 5-10 gadu laikā nekaus nost - ir jau ieguldīts ļoti daudz visā competitive infrastruktūrā, uzceltas e-sporta skatuves, utt. bet varbūt visi vnk pārleks uz owv 2! nekas nav zināms! viņi bija ļoti cagey par visu izņemot jaunās fīčas.

man ļoti patīk viņa mazā matu astīte

visticamāk, ka tikai PVE, jo priekš PVP tad tas viss būs jāievieš arī pirmajā spēlē un tad jau vienkārši var atjaunināt bāzes spēli. tas izklausās pēc balansēšanas murga.

tava dvēsele un bērnības sapņi

1 Like

Rekords.

1 Like


overwatch, 2019jā gadā? more likely than u think
ar jauniem uberkrutiem dzelžiem tgd plosos, bet neviens vairs nespēlē

2 Likes

Pft. Es spēlēju

Redzēju šodien, redzēju. Cītīgi pret AI cīnījies :D

Nop, tas nebiju es :D Mana māsa spēlē ow kamēr neesmu mājās

Cik ērts attaisnojums. ^^ Labi, ka ir tāda māsa.

Spēlēju - galvenokārt darba vakaros pēc 2200. Brīvdienās - biežāk noķerams, bet nereti fonā spēle atrodas…

Darba vakaros pēc 2200 esmu jau dzīves offlainā :(

Vēl ik pa laikam uzspēlēju, bet tā kā es pēdējā laikā esmu aizņemts nesanāk to darīt bieži. Kā arī vienam pašam spēlēt ir nedaudz neinteresanti.

MAUAHAHAHAHA HAHAHHAA HAHAHAHA

2 Likes

Kad komandā ir Bastions, bet viņam nav darba. ^^