Overwatch fandom

Agrāk twitch prime varēja paņemt par velti uz nedēļu, nezinu vai tāds darījums vēl pastāv.

Actually jā , tie skini ir amazing , bet ehhghhh lai es tērētu par viņiem naudu es nezinu .
Ko jūs domājat ?

Tas laikam dēļ tā Pink Mercy skina. Blizz pamanīja, ka baigi var nopelnīt, vot laikam tagad arī mēģina to izdarīt :thinking: neesmu gatavs tā vnk maksāt par skinu 10$

1 Like

Cita lieta, kad labdarībai, tikai nauda nodota, bet ne jau 20 zaļie par skinu! Lai gan protams ir cilvēki, kas pērk … būs pieprasījums, būs piedāvājums.

2 Likes

Bez krasainiem zargonuem iztiekot, afiget! Visdrizak, cik noprotu, calim jauI ir priekszinasanas “mehanika”. Jagaida no vinarita rein cos. :grin:

Es šodien dabūju labāko Voice line kādu vien varētu dabūt OW. Orisas jaunais, eventa voice line - “Golden”!!! Tieši atbilstoši manam nikam!! Laiks sākt meinot to mazo zirdziņu!

1 Like

@Kadiljaks

Rīt izies jauna OW filmiņa!!! :smiley:

Pries Nerdiem ir
http://www.omnicmeta.com/2018/08/patch-127-changes-support-meta-analysis.html
lasam macamies ka celt SR @haachikooo @vriska kas vel mums main heal ?

1 Like

Patiesībus sakot, ļoti viduvēja. Protams, kritizēt vienmēr var, bet nopietni, pats stāsts ir samērā tukš, pilns ar caurumiem un samerā vājš tieši dva kā personāža atklāšanā, salīdzinot ar citiem.

1 Like

:o

  • PTR ir jauna control karte, Busan (d.va’s MEKA HQ)!
2 Likes

OMFG YES!!! SKRIENU UZ MĀJĀM LAI NOSKATĪTOS!!

teksts ar maziem burtiem lai šis posts neskaitītos kā tukšs

Hey! Overwatch cienītāji un pārējie Blizzard game fani -
Esmu atrodams Battlenetā: GunCha#21785
Esmu iesācēja līmenī, bet droši varat pieaicināt, labrāt uzspēlēšu ar jumsīm. :)

1 Like

meties tik iekšā, čupiņa krājas :^)

2 Likes

wtf! :smiley: es te pa zemi vārtos jau xD

sitas iesparda

Jā pieejot pie tā mikrafona un nospiežot “interactive” pogu, sanāks padziedāt… tajā mapē vispār ir daudz interesantu fīču…