Overwatch fandom

1 Like

Pārsmējos

Biju lasījis, ka OW spēlētāji ir toksiski nevis tādēļ, ka paši spēlētāji ir toksiski, bet spēles uzbūve pati par sevi ir toksiska. Spēlētāji, lai uzvarētu, nevar spēlēt tos varoņus, kurus tiešām vēlās spēlēt, jo ir jāņem vai nu hīleris vai tanks, lai spētu vinnēt, un tas milzīgais dpsu daudzums vnk netiek izmantots. Tāpēc šodien spēlējot es aizdomājos. Priekškam gan OW ir tik daudz DPS varoņu, ja vissvarīgākie ir tanki un hīleri? Man liekas, ka tanku un hīleru kategoriju ir kārtīgi jāpapildina :thinking:

1 Like

Jo visu izsaka meta. Ir iespēja, ka piem dps dmg paaugtinās indirect veidā padarot dps teamcompus labākus. Tas pats var notikt ar visām klasēm un varoņiem.

1 Like

Palielam healeri - healo, bez viņiem neiztikt.Tank kā tanki - stumj payload un caurrauj pretinieku līnijas. DPS - zaldāti, kas skraidā un viens otru močī.

Palielam viņi jau paņema un def un off sameta vienā katlā - no viesas puses ok, jo tiešām bieži vien atšķirība diži liela nebija.

Patlaban līdz ar Hemondu esmu izskodis (nosacīti), ja viņš ir pretiniekos, samērā labi strādājās ar Mei. Ja nav - tad pārslēdzos un Junk. Kā jau persona augstāk minēja - visu nosaka meta un konkrētā situācija.

Attiecīgi, kā pa manam šis tagad ir tas punkts, kad jauni varoņi sāks iznākt aizvien retāk un notiks esošo varoņu pārveides un papildināšana. Tas pats Torjbjorns - aptuveni sagaidās un septembra pusi - pēc baumām. Tur pat līnijā ir Rein (kurš neko nevar izdarīt Hemam kamēr tas riņķo)

Autori par to savulaik runāja - ja tomēr pienāks kritiskais moments, kad kāds no personāžiem vairs neiderēsies esošajā balansā, viņu vai nu pārstrādās, slikākajā gadījumā - dzēsīs. Un momenti ir sākušies jau…

1 Like
1 Like

Ik pa laikam @Kadiljaks mēdz neatbildēt uz group request… so es izveidoju nelielu video, kas atbilst katrai reizei kad tas notiek

2 Likes

tEV BEIGĀS VAJADZĒJA IELIKT KO TĀDU, BŪTU JAUTRĀK!

1 Like
2 Likes

+Reinis ieguva futbolista skinu

1 Like

my hero :smiley:

Izskatās ka nākamā eventa jaunais arcade mode būs beisbols :thinking:

Episkākais ko uzbūvēju uniconā - Lego Bastions! :D

2 Likes

@xrobisxxs: [iemet man whatsapā jauno ana skinu]
[man rokās materializējas planšete, manas rokas sāk kūpēt, pirkstiem rodas vēl vismaz četras locītavas]

3 Likes
1 Like

Šodien itkā sāksies šis jaunais events :thinking:

1 Like

2 Likes

Izskatās, ka @lawra drīz pievienosies mūsu grupai c:

1 Like

eu nespoilo :D

2 Likes