Overwatch fandom

Mēs vakar ar @vriska mēģinājām sataisīt kombo teleportējot ar Simetru D.vas meku. Itkā jau nekas sarežģīts nav, bet ne reizi nesanāca

Take your medicine.

Lead hero designer Geoff Goodman breaks down several upcoming changes to Overwatch’s Support heroes.

Learn more :mag_right:

blizz.ly/2JAfaqw

Tiešām Huge changes , es pat nespēju noticēt

Turpmāk būs vēl svarīgāk uzreiz atvākt pretinieku hīlerus

gaidam Mcree smurfus zelta…

Nuu vienigais cietusais skatos ir Mersija, parejie dabusji diezgan jaudigus boostus savam ultimam. Priece ka Brigita mazliet pavajinata.

Tomer es ka Rein speletajs gaidu, kad izdomas prieks vina kaut kada primary uzbrukumu jo tomer Brig nostajot reinu momentali atsedz visas pozijas… un kamis -.- vot sis ir tas personaz kurs joprojam prieks manis paliek nesaprotams - visiem lidz sib jau testa stadijas naca prata ka var apsmaukt, tacu si zurka… -.-

1 Like

Šodien sanāca spēlēt ar @Salody kopā. Agrāk, kad spēlējām visi grupā, es nevarēju novērtēt katra spējas, bet tagad paspēlējot ar @Salody es sapratu cik gan viņš ir labs spēlētājs, jeb ar viņu kopā ir “ērti” spēlēt :hushed:

1 Like

Nedomāju, ka tā jau ir paša Reiņa kompetence. Tur jau vajag sadarboties ar savu komandu un bļaut, lai DPSi vismaz Brigitas shieldu iznīcina, jeb vajadzētu paņemt kādu Fāru, vai Junku, vai Doomfistu. Problēma ir tāda, ka neviens nevēlas ņemt kko pret Brigitu, jo ar viņu ir grūti cīnīties

Un nepietiks VNK sadarbības. Jā, var sadarboties izdomājot kkādas nelielas taktikas, spēlējot ar draugiem var izdomāt kko sarežģītāku, bet ne reizi neesmu redzējis, ka mēs būtu sarunājuši un abi kopā dotos iznīcināt vienu pretinieku :thinking:

Jo visas mūsu iepriekšējās taktikas bija ar domu novājināt vai iznīcināt veselu komandu, nevis tās atsevišķus locekļus

Izrādās, ka par to, ka nepamet spēli tu dabū papildus xp, jeb tu nospēlē vienu qp spēli, tu nedabū neko, nepametot to qp un izspēlējot nākamo var dabūt jau 250xp izdarot tā trešo reizi, var dabūt jau 500xp utt. Tie 250xp var stakoties līdz bezgalībai

Šodien sākas jaunais events + cīņā ieripo Hammonds!

Lai iet savus burkānys grauzt yz vinstonam blusas lasīt laukā!

1 Like

Sombra jaunā ir tāds sūds , par mercy heal es nerunāšu un par to wrecking ball vispār ne , es nesaprotu uz kuru pusi Jeff iet .

1 Like

wellp man viss apmierina spele kustas uz prieksu cilveki nav laimigi jo viss izmanijias taa tam ir janotiek pec kaut kada laika uztaisis nakosas izmaninas un atkal visi bus nelaimigi jo tipa ieprieks bija labak.

1 Like

Ari taisniba

1 Like

vairak man intrese @Salody ka McCree ?

Te skaidro patchu bisku

1 Like

Tas buffs mid range varoņiem ir riktīgi labs, jo tās fāras un snaiperi jau pieriebās

Es gribu doomfistam buffu lai tas varētu aizsist vairākus varoņus ar vienu sitienu

Kas pats galvenais, ja mcree tam pašam ir iedots šāds bufferis, tas nozīmē, ka iespējams nākotnē gatavojas karte, kur šāds attālums tiešām noderēs. No vēstures jau tādi gadījumi bijuši, kad varoņiem spēju uzlabo vai samazina, gatavojot nākamajai kartei. Dzīvosim redzēsim.

Nomierinies ar savu Doomfist! Reinhardam kad iedos beidzot kādu bonusu, aizvien grūtāk un grūtāk ir nest vairogu - Brigita, doomfist, Hamonds - pirmie trīs kas vnk liek vairogam pazust, momentāli atklājot visas komandas pozīcijas.

Nerunāsim jau tālāk par Bastionu, Junkrat utt. Vismaz es jūtu, ka ar kuvaldas vicināšanu un rush, kurš pareizajā momentā ir zelta vērts, kļūst pa īsu.

man tā patīk kāmītis <3 un viņu var viegli novākt ar Ana, uzmet biotic bomb, iemidzini un tad jau rein vai kāds cits piebeidz xD

1 Like

Wouw , es brīnos kā mana māsa pēc gadu ilga pārtraukuma spēlē tik labi . Apakšā linkā iemetu viņas pharas un widow gameplay :)

Manam draugam kam arī pieder mans OW acc ir arī twitch prime un viņš kleimoja man tos 2 kāmja lootboxus + vēl 2 zelta lootboxi rudenī. Paldies @666

1 Like