Overwatch fandom

@Kadiljaks Reku tas video, kas kalpoja par pamatu jaunajai Moiras dejai

Vispār ir diezgan interesanti papētīt to, no kā tad ir cēlušās OW dejas. Vai nu patiesībā blizz meklētja video youtubā priekš iedvesmas, vai arī tie aicina pie sevīm horeogrāfus, kas šīs dejas izdomā :thinking:

Otrs cariants… protams iedvesmes avotus neviens nav atcelis

šodien kādam būs kāre spēlēt? ^^

Protams! Uz vakara pusi! :smiley:

Vismaz kāds mani novērtē… :smiley:

4 Likes

Noteikti mēģināšu tuvākajā laikā šo pagatavot! :smiley:

2 Likes

Man liekas, ka Widowai kvadrātiņš ir laba lieta :thinking:

Nesen nojaucu sev opcijas un nācās stundu čakarēties ar pareizo tēmekļu uzstādīšanu. Izrādījās, ka ne visi sev liek savādākus tēmekļus, tāpēc reku ir manējie :smiley:

3 Likes

Īsumā:

Doomfists ulta laikā būs ātrāks, shields no spējām palielinās np 30 uz 35,.

Orisai tagad ultimai vajadzēs par 15% mazāk punktu.

Nebūs vairāk Offense, Defense, Tank un Support kategoriju, bet būs tikai Tank, Damage, Support, jo offense un defence varoņi tiks salikti vienā kategorijā.

Varēs veidot grupas pieprasot to varoņu, tipus, ko tu gribi redzēt savā komandā.

Varēs dot feedbacku spēlētājiem. To varēs redzēt publiski.

Būs iespēja uzlikt savuc career profile privātu (tā ka tikai draugi varēs redzēt tavus status)

EDIT: Viss jau ir pieejams PTR

Hmm, simetra tagad varēs ātri pārvietot savējos no viena punkta uz otru, kas nozīmē, ka ja tev ir low hp, tad laba simetra var tevi izglābt

1 Like

Mana problēma , visu laiku netīšām majnot vienam uzlieku visiem vienādu un tad katram jāmaina , tāds murgs.

1 Like

Kad man viss nojuka, tad es tādu kļūdu pieļāvu vairākas reizes un man nācās čakarēties vēl vairāk xD

1 Like

Nu ko, uz PTR servera uir iznācis jaunais update kurš ievieš jauno Simetru - pašlaik, man patīk esošās izmaiņas, tik jātestē un jāmēgīna, ka tas viss izpaudīsies realājās ciņās.

1 Like

Simetras ulta shields darbojas tik 15 sekundes ja netiek iznīcināts ātrāk. Grūtāk uzklāt ieroča damage spēku un arī magazīnas lielums tika samazināts no 100 uz 70.

Moiru nerfoja. Tagad viņas hīla bumba nespēs hīlot ja tā atrodas aiz pretinieku vairoga. Ar savu primary fire vairs nevarēs hīlot savējos caur vairogu

me sad ;_;

Izrādījās, ka Moiras spējas hīlot caur pretinieku vairogiem bija bugs :D Izrādījās, ka Moira jau no paša sākuma bija broken un tikai tagad viņu sāka labot

F2k i am doomd for low priority :weary::skull_and_crossbones:

Man ir dalītas jūtas par jauno varoņu sadalījumu. Itkā jau tas bija nepieciešams, lai varētu ieviest jaunu spēju atrast sev pareizos komandas biedrus, jo nav īstas starpības vai vajag pieprasīt offense vai defense varoni, bet tomēr tās divas kategorijas ir atšķirīgas un likt visu vienā maisā nav baigi forši :/

Viena bēda man tagad ir , moira ir tas varonis kuru spēleju kā support visbiežāk . :unamused:

Hmm, tad arī Simetras siena ir ļoti slikta Moirai

Šodien atradu sev jaunu meinu - Zaryu! Kā teica @vriska ir tikai jāpiešaujas un lietas notiks! Viņa ir tik awesome varonis!!