Overwatch fandom

Pieņemu, ka Blizzard atkal kļuva par DOS uzbrukuma upuri.

Labi skini .

mmmm bastion decepticon skin…
Null Sector skin check
Omnic Crisis skin check
i am only one who see bastion as perfect troll hero?

Interesanti vai arī šogad katram varonim būs vienas tēmas emote, kā piemēram iepriekšējā reizē bija tas dance events? :thinking:

1 Like

vot neatceros meta vai ne :sunny:

1 Like

Ļoti jauks OW shorts par godu anniversary eventam. ^-^)/

2 Likes

Beidzot sākās! :smiley:

Es jau dabūju doomfista skinu, ko ļoti gribēju un Brigitas dejas emociju :smiley:

2 Likes

Vismaz beidzot šim monstram mīnusoja ultimu un “shield bash” cooldown.

īsumā:

Lego un Blizzard vienojušies par Lego komplektu izlaišanu, kuros ietilps figūriņas, kā arī populārākās kartes. Pilnu ziņu var šeit:

1 Like

RIP my money xD

Es labprāt ko tādu nopirktu

3 Likes

Vels viņ zin cik godīgi izmantot, taču mērķis sasniegts.

1 Like

Woah xD Bastioni ir diezgan kaitinoši DM, tāpēc es cenšos vai nu izvairīties no tiem vai arī ātri novākt.

Es vakar beidzot ar doomfistu dabūju to pirmo vietu DM :smiley:

Vakar es pamanīju, ka Doomfista jaunais formal skins ir vienīgais skins, kur Doomfists ir apģērbts xD

1 Like

Kad uzrakstu Blizzā @Kadiljaks un viņš neatbild, tad man ir tikai 2 domas par to, kurš gan ir online

1

3

2

2 Likes

šodien spēlējot comp iepazinos ar latvieti (gan no pretējās komandas, kurai mēs zaudējām, bet that’s another story) - man komandā bija someone named Matiss un šamējais uzrakstīja “Matiss, tu latvietis?” un es nenocietos “nezinu, bet es esmu :D” un tā radās mūsu draudzība, nosacīti, jo viņš spēlē tracer un es biju mercy and that guy just did whatever tracer does, lai mani mocītu :D anyway, kopā uzspēlējām vēl pāris spēles - he is a cool dude :3 just thought i’d share.

3 Likes


pa brīvu brīdi paskatījos owl rerun (tieši tagad iet mayhem vs gladiators) un wow, dragons ar to 0-32…

F

1 Like

@Menestrels

Lai jūs ar Vrisku nesakautos par iespēju spēlēt… https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/overwatch?blzcmp=ow_buy_header pašlaik ar atlaidi :slight_smile: )

1 Like

Tas bija mans pirmais piedāvājums, taču viņa vēl nebija pilnībā pārliecināta, ka spēlēs OW uz PC.