Overwatch fandom

Man te rodas divi loģiski jautājumi:

Kas tas par kanotori kurš nevar atbildēt dienas laikā kur nu vēl trīs, kas viņiem noliktavā.
Un otrs - kur tu biji šīs nedēļas, prātā neienāca šamejos pasteidzināt ar atbildi?

Nu ko vēlu veiksmi ar nākamo mēģinājumu! Neuztraucies vēl nedēļu būs events. Noteikti setdien atkal lasīsimies un tad jau man doma pafilmēt pasākumu ^^

Jau sen kā…

Vecums nenāk viens

Man teica, ka piegādās 19.aprīlī. Nu es gaidīju šo dienu. Un sagaidīju.

Negribu izteikties - bet NAAAA [trīs burtu konbinācija] šādu kantori, kas tā par lietu - trīs nedēļas gaida un tad pasaka - ziniet, bet mums nav!

Ceru, ka tu nemaksāji jau iepriekš, pretējā gadījumā es personīgi ar šamejiem ietu aci uz aci parunāt. Kā arī atgūt naudu varētu rasties dāžadas problēmas…

Nav pirmā reize, kad no tā kantora kko pasūtu. Līdz šim viss bija ok.

A kas par kantori, ja nav noslēpums? ārzemnieks vai mūsu pašu…

Vnk grozi kā gribi - labi no ārzemēm 3 ned vēl varētu ticēt i to mazliet pa ilgu, bet LV mērogos var simts reizes izbraukāt.

Pie reizes var paķert pilnam komplektam ^^

1a.lv

Esmu skatījies šīs OW pelītes, spiedpogu plakandēļus un austiņas, bet tās visas bija pa nenormālu cenu. Tpc man viss ir no a4 tech :D

Es pasūtot no 1a.lv vienmēr dabūju to ko vēlos. Nezinu kāpēc tev neveicās. Kāda mātesplate tev bija pasūtīta?

Gigabyte GA-970A-DS3P FX rev. 2.1

Ah… Makes sense… Varētu arī būt grūtāk dabūt šo.

dzivi… @Kadiljaks vai @Menestrels varetu sakt likt AF OF eventus mazas sanaksmes ja mes esam
lidz 4 spelet co
5 qucik play (pat ja zaudejam tas tomer ir intresantak neka comp…jo visi VC ir)
8+ varam custom mapes kadu 1-2 h padzenat…
u.t.t


gandriz vai panemu… bet paliku pie parbauditam vertibam steelsearis qck+

1 Like

es dabūju winston skinu un hanzo skinu :D still hoping for dat moira skin.

Tehniski mums priekš šī ir pat vesela tēma: Overwatch niki un saspēles

Moiras skinu nopirku jau uzreiz :joy:

1 Like

Šodien pamēģināju ieiet OW. Par brīnumu man ieslēdzās, bet kvalitāte bija briesmīga. Patiesi briesmīga. Viss vienos kvadrātiņos. Tomēr gāja uz kkādiem 20 - 40 fps un es sev nopirku to D.vas highlight un Genji retribution skinu :smiley:

man coins nepietiek :smile:

1 Like

YEAAAAAHHH!!! Es tieši šito skinu gribēju dabūt! How lucky. Ņemot vērā ka šī ir pēdējā event diena.

3 Likes

Kā izrādās uz PTR servera liels updeits iznāca, kas piedāvāja:

Apskatīt Hanzo jaunās spējas
Nerfota Tracer (ultima dod 300hp bojājumu, pirms tam varēja mierīgi tankus vākt nost - deva 400hp dmg)
Nerfots Junk (bumbiņas mazākas, kas samazinās nejaušības nejaušos kill, kā arī riepa brauc lēnāk - jūtami)
Lucio - var mierīgi braukt pa sienām neispringtos, tikai space taustiņu turi.

1 Like

Par Lucio žēl. Nebūs vairs tik interesanti.

Kāpēc vajag nerfot stiprākus varoņus? Kāpēc gan vnk vājākos nevar buffot?

OW grib but kasula spele lai vairak speletaju varetu spelet tagat varoni kuri izcelas ir genji widowmaker
jo speletajs ar lielu skilu ar genji viegli vine viens tas pats widow
tracer ari vareja jo vians ult cd mazians(nosaciti)
tas pats bija ar lucio ipasi ja ir kartes mala kaut kada…

kopsuma taa spelu indrustrijas slimiba vienkarsot speles jo visi grib lai vinas ir popularas lai ienes $ un butu kas spele…

P.S. genji mini nerfs gaidam vel…
lucio jaskatas low-mid spelteji plusa vienozimigi
tracers domaji ka ir ok OW cenas tikt vala no garentates one shoot mehanika
hazno izskatas bus imba ceru ka bultas lenaks klus vissmaz ceram uz labako tomer vel jatrapa ir 6 reizes…
Brigite IMBA/OP PLEASE NERF IT