Overwatch 27. varonis

Kad izlasīju @Kadiljaks teoriju par to, kādas varētu būt jaunā varoņa spējas un par Hoga hooku un Reina melee attack, man uzreiz radās teorija par to vicināmo ieroci, kas arī varētu trāpīt vairākiem pretiniekiem reizēm un woah, tā arī notika.

Šodien no rīta, kad ieraudzīju, ka jūs sākāt rakstīt par jauno apdeitu es uzreiz sāku slēgt iekšā OW un tas nekas, ka līdz skolai bija palicis tik 30 min. Man bija jāiemēģina jaunais varonis. Iegāju iekšā PTR un ielādējoties spēlei manas ausis noglāstija jaukā Brigitas balss. Pirmais iespaids bija patiesi labs, tam sekoja viņas izskats, viņai ļoti piestāv bruņas un ļoti atgādināja @lamm Istumu. Bija diezgan negaidīti, kad atklāju to, ka jaunais varonis ir supports. Itkā vajadzētu būt tankam vai defence varonim, bet izrādījās, ka supports. Sāku spēlēt ar viņu training pleisā un pirmais ko es pamanīju bija tas, ka viņai bija patiesi daudz dažādu spēju ar mazu cooldown.

Viņa ir diezgan mobila un spēcīga. Uzreiz var izdomāt dažādas kombinācijas kā viņu izmantot. Pirmkārt viņas primārajam uzbrukumam ir nepieciešama diezgan tuva distance, lai to iegūtu var izmantot viņas vairogu un samazināt distanci un pretinieki nekā nespēs izdarīt. Tālāk iet pati kauja. Var pavicināt savu vicināmo un tad izmantot savu vairogu. Var arī uzbrukt tikai brīžos, kad pretiniekam ir ieroča cooldown un pārējo laiku turēt vairogu. Īsti nezinu, cik ļoti labi ar to var sargāt pārējos, bet grupās, kur spēlētāji sarunājas savā starpā var sarunāt, lai Brigita ātri ieskrien un palīdz. Laba spēja ir arī viņas satuvināšanās, kas apdullina pretinieku un ļauj pārējiem tam uzbrukt. Nezinu vai darbojas tā pat kā Makkrī stuns, bet ceru ka jā. Ar @Kadiljaks būs jānotestē. Viņas metamā spēja ir kas jauns un spēcīgs. Jo kā zināms, spēja kustināt pretniekus ir ļoti spēcīga, jo var gan uzreiz nobeigt tos, gan arī glâbt savējos. Hīlo viņa diezgan daudz un efektīvi, bet reti. Tomēr tas notiek gandrīz vai momentāli un var dot klāt arī bruņas. Viņas ultimu es nesapratu, tādēļ arī būs jātestē kas un kā un arī esmu kkur te lasījis, ka sitot viņa hīlojas, kas ir patiesi labi varonim, kam jācīnās tuvās distancēs.

Man baigi patīk tas, ka OW nav tikai nākotnes super puper ieroči un varoņi, bet ir arī bruņinieki un cita veida personāži un ieroči.

Cik sapratu, tad Brigita ir tas supports, kam jāglābj tie, kam ir ļoti maz hp. Par to runā visas viņas spējas kā mazais, bet jaudīgais vairogs, stuns ar vairoga paatrinājumu, pretinieka aizsišana tālāk ar savējo metamo spēju un ātrais hīls. Brigita ir varonis, kam jāglābj savējos no nāves nevis jābūt varonim, kas savējos vienkārši uztur pie dzīvības cīņas laikā.

Par dizainu, lai runā @vriska, jo es jau tā esmu pa daudz uzrakstījis un viņa ir tā, kas arī vairāk skatās uz dizainu un ir arī support main :smiley:

1 Like

@vriska ir stāvā sajūsmā par šo varoni , jāsaka , ka es necerēju ka galā iznāks kkas tik episks , kāds zinu datumu kad viņa tiks pa īstam palaista?

Tikko paspēlēju pret citiem spēlētājim. Tomēr pret savu krusttēvu viņa ir bezjēdzīga

Viņai vēl vajag izlabot dažus bagus. Paskatīties, ko cilvēki par viņu domā. Nākamnedēļ jābūt.

Esmu pamanījis, ka viņas Heroic emocijas laikā viņas vairogs ieiet… viņā.

Jetpack cat nevarēja iznākt kā Brigitas vietā, jo pats Džefs teica, ka mēs jau zinām to varoni. Jetpack kaķi mēs OW spēlētāji nekur vēl nav sastapuši :smiley:

1 Like

“mani pēdējie posti ir pārāk daudz par overwatch, nedaudz jābeidz-”
tieku piesaukta

esmu nedaudz vīlusies par virzienu, kurā viņas dizains tika novirzīts. salīdzinājumā ar komiksu, tas ir daudz… vizuāli pievilcīgāks? conventionally attractive? tradicionāli pievilcīgs.
ar moiras izlaišanu es cerēju, ka blizz beigs turēties ‘drošajā dizaina stūrī’ un sāks veidot interesantāka izskata tēlus. brigitte, lai gan smuka, jā, ir smuka meitene bruņās.

šeit var redzēt ‘salīdzinājumu’ starp viņas oriģinālo izskatu vs galadarbu
https://twitter.com/Loudwindow/status/968991862064218112
“bet visi tēli savos komiksos izskatās savādāk, tas atkarīgs no mākslinieka interpretācijas” jā bet vizuālā diversifikācija būtu tik daudz interesantāka. visi vīriešu kārtas varoņi ir dažāda vecuma, ar krasi dažādiem izskatiem (S76 vs Lucio vs Torb), bet visas sieviešu kārtas varones ir… piemīlīgām apaļām sejiņām, jauneklīgu izskatu

(izņemot Ana, bet pat viņas jaunības skini ir tādi / izņemot Orisa, bet viņa ir dažus mēnešus vecs zirgs robots / izņemot Moira, kā es dievinu viņas aso dizainu)

šis nav stāsts par ‘ak nē sieviešu objektifikācija :^(’ bet par to, ka Blizzard algo tik daudz prasmīgu mākslinieku, gan jau kāds spēj izveidot 3d modeli, kas nav tik… garlaicīgs.

tālāk, viņas mati. tās divas garās šķipsnas man šķiet tik jocīgas :D es pati, veidojot tēlu dizainus, esmu vainīga pie tās pašas izvēles (jo, kad mati savilkti astē, seja izskatās nedaudz par pliku un ar šīm šķipsnām to iespējams nedaudz sabalansēt), bet tās šķiet nedaudz par garu līdz nepraktiskuma robežai (lodējot/metinot/darot jebkādas citas bruņu/ieroču kalšanas darbus, tas varētu traucēt, nemaz nerunājot par cīņu.
bet ja runājam par cīņu, tad kur ir tava bruņuķivere, Brigita??? man radās iespaids, ka tu esi prātīga meitene?)
bet nu tas ir galīgi piekasoties. man kaut kā tas nelīp kopā :D.

man ir bijusi vesela diena domāt par šo tēmu, jā.

es ceru, ka kādi potenciālie skini būs ar Valkīru tēmu (galu galā, Skandināvu mitoloģija. Ja Mercy varēja to dabūt, tad kādēļ gan ne Brigita?). kā parasti blizz rakstnieki nedara savu darbu un nedod mums nekādu papildus info par viņu (pēdējā laikā nespēju saprast, vai viņi kaut ko dara, jo nespēj tikt galā paši ar savu lore)

pēdējie vārdi

lai arī kā es neceptos, man viņa ļoti tomēr patīk, jā :D. varbūt tādēļ piesienos vēl vairāk.
vienīgais, kas man patīk no comic-brigitte vs game-brigitte ir šis beef-up
https://cdn.discordapp.com/attachments/299128163307618304/418814732460490753/unknown.png
no ‘jā, ok’ uz ‘viņa varētu salauzt tevi uz sava ceļa un tu par to viņai pateiktos’
:heart_eyes:

2 Likes

Jā, viņas visas ir piemīlīgas, bet arī viņas visas savā starpā krasi atšķirās. Kā arī tā versija kas ir komiksā un tā versija, ko mēs dabūjām ir ļoti līdzīgas. Nu jā, nedaudz tika palielinātas acis un samazināts sejas ovāla garums un palielinātas lūpas. Tas jau nekas daudz nav. Galvenais, lai galarezultāts būtu superīgs. Neviens jau negrib, lai 28 gadus veca OW varone izskatītos kā Moira

Blizzam tagad ir diezgan liels mākslinieku trūkums… Reku ir darba vakanču saite Careers at Blizzard Entertainment | Blizzard Entertainment jobs

Bet tās ir atvilktas atpakaļ ar saspraudēm galvas abas pusēs. Tāpēc mati nevar traucēt daudz.

Par to es arī biju domājis, jo pat īstie, skarbie OW vīrieši kaujā velk bruņucepuri. Domāju, ka ja viņai klāt būtu arī bruņucepure, tad arī attiecīgi HP viņai būtu par 200 vairāk

Es ceru, ka būs kkādi futūristiski skini kā Fāras mecha queen

es gribu :D kādēļ ne?
nenoliedzu, ka galarezultāts nav superīgs, man ļoti patīk, bet viss ir ļoti… disnejiski

ja izfiltrē tikai ovw, vajadzīgs tikai viens 3d modelētājs, un es šaubos, ka viņiem ir mazāk par diviem-trijiem 3d modelētājiem jau uz vietas

https://pbs.twimg.com/media/DNK7IjYV4AAq4H-.jpg

tā kā blizzam nu Ļoti patīk taisīt bruņas, un daudz (kā liecina 101 reina skins un viss WoW bruņu klāsts), Brigitai skinu netrūks :D viens prieciņš

2 Likes

Jā, es arī to pamanīju un ne tikai Brigitai. Tas ir ļoti daudziem varoņiem (ja ne visiem). Pat nabaga Rīperim, kam vajadzētu būt visskarbākajam personāžam spēlē, iedeva disneja princese actiņas.

Tā varētu būt, jo tur norit milzīgs darba apjoms. Katru otro mēnesi ir jauns Events ar jauniem skiniem. Ir jāveido jauni varoņi un mapes. Jādomā jauni gamemodes. Par īsfilmu animēšanu vispār nerunāsim.

Jā, esmu pamanījis jau no Uniconiem un Winterconiem, ka kosplejeres ar šādām matu šķipsnām bieži vien tos matus pietur, lai apskatītos, uz pārdevēju precēm, kas saliktas uz galda apakšā.

P.S. Es te padomāju… Vai arābu valstīs gadījumā OW neatšķiras ar to, ka tur nav to skinu, kur meitenēm ir redzams kas vairāk par seju? :thinking: Tie, kas ar tiem spēlē, lūdzu uzprasat :D

Šajā stāstā man nepatika tas, ka te ļoti maz tika pastāstīts gan par OW pasauli gan par pašu Brigitu. To, ka viņa grib cīnīties līdzās ar Reinhardu mēs jau visi zinājām. OW spēlētāji grib, lai OW atklāj ko vairāk par OW pasauli. Es ļoti cerēju, ka kopā ar Brigitu izies arī jauns gabals par OW pasaules stāstu, bet nekā. Arī palasot OW mājaslapā, arī neko daudz neatradu. Esmu patiesi daudz lasījis par OW pasauli, bet nekā daudz reāli neatradu. Visur tiek rakstīts tik par pašiem varoņiem nevis pasauli tiem apkārt, organizācijām utt. Piemēram: Kāpēc Los Muertos grafitti simbols ir atrodams Losandželosas mapē? Kas bija noticis route 66 mapē? Kas tur notika starp Mccree un Genji? Kādēļ Soldier 76 uzbruka Los Muertos grupējumam? Kas ir tā melnā sfēra Oasis mapē? Nekas netiek atklāts. Varbūt tāpēc OW arī ir atvērta stāsta rakstnieka vakance

1 Like

Teorija vien pec trim nedēļam aka marta beigas aprila sakuma. Ieks competative plus vel viena nedela.

???

3 ned no šī brīža. Bet priekš ranka sistemas menesis, no šī mirkļa.

Pag, es nesaprotu par ko tu runā :neutral_face:

Edit: Nvm… Nebiju izlasījis uz ko tu biji atbildējis xDD

ir vēl sliktāk, es atvainojos!

:D :D :D
cits makeup+krāsas = profit

1 Like

Nu bet tā jau jebkuram līdzīgākam cilvēkam var izdarīt un rezultāts būs tāds pats :smiley:

Tomēr viņas abas ir ļoti atšķirīgas. Matu krāsa, skaties, lūpas, ādas krāsa. Pilnīgi atšķirīgas sievietes

Varbūt Mērsija ir Brigitas māte?? :joy:

Man nav ko teikt

1 Like

Diezgan ātri :smiley: Kas gan mūs sagaidīs tad, kad viņa tiks izlaista?

image

Atradu Brigitas voice actor .

1 Like