Overwatch 27. varonis

Es vairāk tā kā ceru ka nākamais Hero būs Defense tipa. Jo līdz šim nav bijis neviens jauns Defense hero. (Ana - Support; Sombra - Attack; Orisa - Tank; Doomfist - Attack; Moira - Support) Loģiski spriest, ka nākajam jābūt Defense (tas ir grupa ar Mei, Torb, Junk utt.).

Brigita atradīsies tuvāk savam tēvam :smiley:

1 Like


:eyes::eyes::eyes:
jetpack cat confirmed x2

1 Like

Tā būs Brigita, jo tieši viņa ir labojusi Reinharda bruņas

2 Likes

Viņi mūs mulsina. Brigita jau agrāk veidoja Reina bruņas. +vēl paskaties uz kafijas krūžu traipiem un kaķa izmēriem. Nu nevar kaķis ņemt un no tās krūzes dzert.

Mēs ar @xrobisxxs pieņemam, ka viņi tiks apvienoti vienā varonī. Piemēram Brigita skrien un viņai blakām lidinās tas kaķis.

1 Like

Paskaties uz tā kaķa kustībām un atrašanās vietu. Viņš uzvedas kā PARASTS kaķis nevis kā jetpackcat-izgudrotājs

bet winston arī reizēm izturas kā gorilla un ne mēness zinātnieks

btw -
jetpack cat - cat - kaķis - mērkaķis - gorilla - winston
:small_red_triangle::small_red_triangle_down:sakritība? :small_red_triangle::small_red_triangle_down:

1 Like

Winstons rage nestaigā pa saviem rasējumiem tos pie reizes sabojājot

jo cīņas laukā tie vienkārši nemētājas?
vai tu mēģini apgalvot, ka jetpack cat to dara?


es šo joku vilktu vēl ilgāk, bet es vēlos doties gulēt :Dgg

1 Like

Ja ne pašā spēlē, jetpack cat dzīvos mūsu sirdīs.

1 Like

Man vairāk interesants šķiet ierocis kurš būs.
Visu pēc kārtās: pašlaik pēc visām norādēm, protams sanāk Brigita (pateicoties Ķīnas spoileram, kurš diez vai ir falša, pretēji, tas ir ģēniāli), Torbjorna meita, kurai vārdu teva Reinhards un kļuva par viņas krusstēvu. Protams, Brigita, sekoja Reinhardam un apkalpoja viņa bruņas, gluži kā viņas tēvs. Pēc pēdēja īsmetra par Reinu var noprast, ka Brigita nevēlas, lai @Rain … tas ir Rainhrads nedodas cīņā, taču Rains nevar pamest savus draugus, tāpēc ņemot vērā Brigitas attieksmi, viņa noteikti dotos līdzi Rainam, pacik ir arī viņa bruņojuma apkalpošanas speciāliste. ļoti neslikti bilde saliekās patiesībā. Ja īsumā

Par ieroci. Ierocis principā ir sava veida hibrīds starp Rainharda veseri un Hoga āķi. Attiecīgi teorijā tam ir divi režīmi, tūvcīņa un attālinātā cīņa, kad veseris tiek palaist uz ķēdi, rezultātā varētu būs paņēmieni, kā pretinieka pievilkšana sev klāt jeb mainīt kustības trajektoriju vai otrādāk sevis pievilkšana viņam klāt papildus to apdullinot. Vai papildus kā Widow, varētu ar sāvu āķi pievilkties objektiem… ko principā jau minēju. Kā arī spētu kontroles punktos ātri ierasties. Šāds salikums vairāk atgādinātu def varoni. Protams, ja to izskatīt, kā mobīlo tanku, tad šeit bilde vēl interesantāka saliekas. Principā tiešs konkurents dva, kā arī appiet pārējot tankus ātruma ziņā.
Jebkurā gadījumā tiešām ož pēc varoņa kurš varētu izmainīt visu shēmu par ko Jefs savulaik runāja. Un diemžēl atbilst viņa sakāmajam - nākamis varoinis ir Jūsu acu priekšā.

3 Likes

XD Kadīts strikes again.

1 Like

Brigitte man atgādina Istumu :smiley:
VĒL VIENS SUPPORT :clap::clap::clap:


:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

Pamaniju, ka atskreja update ptr, domaju ka jau vienmer sikums, a se tev, jauno varoni ieveda.

nu visss basteons +brigitte new meta :smiley:
vina onehoota genji ideali ideali…

@lamm tev tagad vajag sākt spēlēt OW, jo tur ir… ISTUMA

Vēlāk, kad būs vairāk laika, uzrakstīšu pa šīm dienām sakrājušās domas :smiley:

1 Like

Paspēlēju nedaudz uz PTR… kā jau Jeff teica, jaunais varonis izmainīs metu! Ta arī ir, protams nobeigt meitēnu savā ziņā ir viens un divi. Taču pareizajās rokās, viņā var tiešām kļūt par skabargu pakaļā, lielāku nekā treicer, mei un moira kopā liekot.

Pati sevi hīlo uzbrukuma laikā, uzvedās, kā tanks - kā reins spēj push taisīt, tikai tādu maziņu, bet pretinieku apdullina, arī āķim effekts kā hogam tikai pretējs viņš no attāluma dullina. Un kā special taisa buff ātrumam un dod bruņas. īstanībā. Sakot runājot tāds jauks hibrīds no visa pa drusciņai.

@Onii_chan domāju brīvdienās būs mazliet jāpatestē esošais varonis. Ir man dažas teorijas par viņas spējām. Ja vienīgi tev ir PTR klients?