Overwatch 27. varonis

Pašlaik principā eksistē divas versijas par nākamo varoni, uz to ir daudzi fakti, par kuriem varu velak pastastit, netā ar var atrast.

Simetras bijušais kolēğis, aizmirsu vārdu un junkertown karaliene. Tieši šie abi kadri ņemot vērā pēdējā laika materiālus ideāli ierakstās kopējā bildē.

Arī dažās kartēs ir savas mikro izmaiņas, kuras uzreiz neredzēs - tā piemēram, Li Jang kartē ir redzamas asiņainas pēdas, kurām ir visnotaļ interesants maršuts, dēļ kura atkal eksistē sava teorija par to, ka mēs kaut kad varētu uzzināt kaut ko vairāk par Winstonu, ne gorillu, bet viņa agrāko saimnieku, jo pastāvēja uzskats, ka primātu sacelšanās laikā, viņš gāja bojā. Viņš, ja kas tieši strādājā tieši Lucheng Interstellar koorporācijā, kurai pieder esošais tornis.

@xrobisxxs esošais video neko absolūti nepasaka, OW visumā pašlaik ir diezgan liels daudzums dažādu varoņu, kuri ir pieminēti bt ne vairāk, tas pats Hamonds, kurš, lai arī sākotnēji rakstījās iekš lora un tika virzīts teorijās, kā nākamis varonis, tika samērā ātri izsvītrots, ttieši parādījās Doomfist. Jo tagad tieši iet debates par mobīlu tanku vai defense varoni, jo tieši šīs divas klases nav tikušas ilgi papildinātas, it īpaši def klase.

1 Like

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/968198992453451776

jetpack cat confirmed

1 Like

Izskatās pēc komiksa. Varbūt arī būs nākamais komikss.

Tikai Fāras un Mērsijas ship pārvalda debesis. Nekādi kaķīši tur nevar maisīties :D

no vienas puses, beidzot mūsu domas par kaut ko sakrīt

no otras, overwatch ir tik diversa spēle, ka es Beidzot varu spēlēt kā furry un mača balss čatā skaļi yiffot. blizzam vajadzēja tikai 100 gadus. es beidzot esmu mājās

1 Like

Leeet ‘ s goo , spekulācijas lai mūs parauj :)

Tas nedaudz atgādina pickaxe. Iespējams, ka viņa būs pirmais varonis, kas spēs rakties zem zemes :smiley:

Jau šonedēļ būs jaunais varonis??

Tā nebūtu slikta ideja , no vienas vietas , teleportēties uz citu , interesting

Visi masu OW mēdiji prognozē šonedēļ.

Es ceru , ka viņa būs vismaz 2 x garāka nekā torbis , jo spēlējot ar viņu es jūtos kā rūķis kurš neredz pāri pilnīgi nekam .

Esi redzējis OW shorts? Viņa ir pietiekami gara salīdzinot ar Reinhardu

Iespējams, ka viņa būs tanks

Es viņu varu iedomāties visos leinos , bet ja jau visi prasa pēc tanka gan jau Jeff iedos tanku .

Viņa ir bieži labojusi Reinharda bruņas, tāpēc varētu būt, ka viņai arī būs kkāds bruņu tērps. Un es pat nebrīnītos, ja tā būtu, jo mēs visi zinām, cik gan ļoti viņa ir muskuļota

Bet tev nešķiet ka viņa būs basic reinhard , torbja krustojums?

Tas ir tik ļoti… Negaidīts krustojums… Ka Brigita ir Torba un Reina krustojums xDDDDDDD

1 Like

Aaaaam tu pārprati :joy::joy::joy::joy::joy::joy: ,
Es domāju viņu spēju krustojums :joy::joy::joy:

1 Like

Ohhh…

Jāāāāāāāāā…

Spējas…

1 Like