One Punch Man - apskats

One Punch Man

Nosaukums angliski: ----
Sinonīms: One Punch-Man, One-Punch Man
Žanrs: Action, Comedy, Parody, Sci-Fi, Seinen, Super Power, Supernatural
Epizodes: 12
Izlaišanas datums: Oct 5, 2015 to Dec 21, 2015

OP:

Apraksts:

Pasaulē, kur supervaroņi ir sastopami bezmazvai aiz katra stūra un tā pat arī briesmoņi, kas šo pasauli grib iznīdēt, dzīvo plikpaurains vīrelis vārdā Saitama. Šis vīrelis ar “derp” sejas vaibstiem spēj nokautēt jebkuru pretinieku ar vienu sitienu.

Mans subjektīvais vērtējums:

Sižets: 8/10

Cik interesants var būt sižets par supervaroni, kas visus ar vienu sistienu pieveic? Sākumā biju skeptisks par visu hype, kas nāca ar jauno sezonu. Bet tiku patīkami pārsteigs! Shingo Natsume lieliski spēj parādīt aizraut ar komēdiju un animāciju tik vienkāršu konceptu (saņemat pa ķobi MARVEL un DC). Sižets pavisam vienkārš: sitam briesmoņus un smejamies! Ko gan vairāk vēl vajag?

Grafika: 9/10

Zīmēšanas stils ir tīri oki, bet animācija ir ļoti laba. Protams nevar salīdzināt ar animācijas kalngalu 10/10 Fate Zero, bet pārspēj daudzus citus. (iespējams esmu pārāk iemīlējies šajā animē)

Skaņa: 8/10

OP dziesma ir bomba (on par with Shingeki no Kyojin). + vēl labā animācija = katras epizdoes sākums tika izbaudīts pilnībā. Pārējais OST ir tīri klausāms, bet neizceļas tik ļoti jeb netiek līdzi OP kvalitātes ziņā.

Tēli: 8/10

Saitama mūsu derpy varonis…ir galvenais iemesls kādēļ anime ir tik laba. Viņa padevans cenšas humora ziņā tikt līdzi un līdz ar to abu saspēle ir tīri amizanta vietām. Pārējie supervaroņi ir kinda of stereotipiski, kur pretī briesmoņi ir bezmazvai tik pat derpy kā Saitama un rada vēlvienu smieklu lavīnu (ne visi).

Gala rezultāts: 9/10

Ja kritiski novērtē animi tad viņa noteikti nav pelnījusi 9, bet tā bauda un humors skatoties animi vienkārši padara dzīvi labāku. Šīs sezonas (2015 rudens) labākā anime. :) Neviena cita pat tuvu nestāvēja klāt, ja nu vienīgi Gundama dzelzs-asiņainie bāreņi (Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans)

2 Likes

Bez šaubām gada labākais action seriāls.

2 Likes

Pilnigi piekritu :smile:

Anime beidzās, bet ir vel manga

1 Like

Jā tas zināms + ir viena OVA iznākusi un būs vēl 6 Specials

Ah, One Punch Man bija tiešām badass anime! Jauki, ka šis stāsts tika ekranizēts, un, cerams, ka būs arī 2. sezona :smile:

1 Like

Over-rated.

2 Likes

Kpc? Nepatīk labs humors un action?

Tāpēc, ka viņš ir over-rated. :smiley: Humors varbūt pirmajā epizodē likās kaut cik normāls, bet action vispār nebija. Vienreiz iesita krabim sejā un laimīgas beigas. Otrajā epizodē nodropoju.

Ouch…mjā humors un action nav priekš tevis.

Tiesa, ka nopietnas anime man patīk vislabāk, bet arī no laba humora seriāla es neatteiktos. :smiley:

Attack on Titan bija over-rated, One Punch ir pelnījis šo hype un ratingu no visu puses.
Zinam, ka tev tik ļoti tas comedy nepatīk, takā saprotams kādēļ domā, ka ir over-rated

Nē, gan AoT, gan OPM ir over-rated. =_=

geez Shingeki un OPM ir mani faves…man ar patīk nopietnās, bet ja humors ir labs kāda vaina. :slight_smile:

1 Like

Tad jau labāk pie komēdijām ieliktu - Denpa Kyoushi, Gintama, Ore Monagatori un action kaut vai fate/stay. :confused:

Tu man šķiet no One Punch kaut kādu baigo stāstu un witty humoru. Bet One Punch ir vienkārš comedy, kurš pats apzinās to, ka tam nevajag būt ar kaut kādu deep story, lai būtu baigi smieklīgais vai interesants. Tiek lietoti vienkarši joki un vienkārš stāsts, kas cilvēkiem arī patīk. Izņemot tevi un vēl pāris smart-aasus

Ore Monogatari no labas komēdijas tālu ir

Gintamu jā, Fate jā…tie man arī patika ļoti :slight_smile:

This, vsp sucks būt edgmāsteram. Lasīju aot mangu kad vēl nebija paziņota animu un gantz waiting roomsāka viņu scanleitot, tad pazinoja animu un viss aizgāja shitter.

Vsp OPM ir stāsts, bet tas tikai sākas arkā kura ir tagad pēc animu notikušā
http://mangadoom.co/wp-content/manga/5179/97/08.jpg