One Punch Man - apskats

Parunājam par holyland vai homunculus draudziņ?
http://i10.mangareader.net/holyland/64/holyland-1105117.jpg
http://bokura.ru/wp-content/uploads/2012/09/H04.jpg

1 Like

Taisi tad tam apskatu un runā tur :smiley:

Runājam tagad tikai par anime, nelasu mangu, takā…

Abi izskatās interesanti. :smiley:

Bet bez mangas nebūtu anime :smiley:

1 Like

Runājam par to, kas notika animē un kā notika. Nenoliekam mangu…

1 Like

Ir daudzas orģinālās animes, kurām sākumā nebija manga vai noveles.

1 Like

Bet šai anime sākumā bija manga ar bērnišķīgu zīmēšanas stilu :smiley:

:ok:

Abas ir vienas no mīļākajām. Holyland ir super edgy, gan jau patiktu te daudziem. Čali skolā apcēla un šis ieslēdzās mājās un trennējās boxu no grāmatas(līdzīgi kā saitama pumpīšus etc), beigās čalim piesējās thugs arcade un šis uz instinkta rekt viņus, tad izplatījās ziņas par Thug Hunter :smiley: un visādi čubāri, centās tikt no viņa vaļā, pārsvarā šī ir fighting manga. 18volumes un fking god tier. Nav nekāds shounens ar harēmu un fancy varoņiem.


Nedaudz offtopik aizgaja :/, otra homunculus ari ir riktigi laba, ta ir diez gan deep.


yeeeeeeeeeees

3 Likes

hell yes :slight_smile:

Neiedziļinoties detaļās - ļoti pārvērtēts garadarbs. Mīnusu maz taču ļoti nopietni. Labakaja gadijumā izpelnās 7. Ja pievilkt aiz ausim tad 8

Sezonas beigās pretiniekam bija jānomirst no vienas pļaukas! Vairāk par vienu ir pret kanonu.

Pasen noskatījos ar sub, nesen noskatījos ar dub. Lieliska anime, action ainas patīkamas, humors patīkami smieklīgs ;D, vizuāli smuki, mūzika arī nice, OP epic.

Nedaudz žēl Saitamas, ka šis tik daudz un laba dara, bet lielākā daļa pret viņu tā negatīvi izturas :<.
Bet daļēji tas ir labi stāsta ziņā. Varēsim gaidīt un tad redzēt, kā viss attīstās, vai viņš beigās kļūs par visiem zinošu un vēlamu supervaroni.

Par to vai over-rated … daļēji. Anime ir lieliska un burvīga, bet tai pašā laikā citreiz likās tāda lieliska, bet nekas īpašs. Es šo nesaredzu kā baigo masterpiece, bet tomēr ir ļoti patīkama.

I gave it 8.


@DiviViens “Tad jau labāk pie action kaut vai fate/stay.” - nuuu, tas ir kā kuram, es to redzu tā, ar kādu žanru saistās tas action. Man personīgi vairāk patīk action ar kaušanos un šaudīšanos. Bet šis arī bija nice. Bet kā “fate/stay.” fantasy actions īpaši nesaista, tik bišk ko esmu skatījies no tā.

Odu karaliene izskatījās kospleja cienīga.

Jauki pārklausāms teksts: “Power! Ghetto power!” Tas nav par mūsu olimpiešiem šogad? :rofl:

Viss baigi labi, kamēr nesāk pieminēt otro sezonu no citas studijas. :stuck_out_tongue:

Es neteiktu, ka otrā sezona bija sliktāka. Jā - episku cīņu bija mazāk, tomēr arī akcenti un stāstā vēstījums bija citi, nekā pirmajā. Man patika.

Ja par vizuālo - nu maz atceros - bet nebija “bue” efekta.

1 Like