Ohayouu~

Čav čav! Es ar šajā forumā vien pirmo vai otro nedēļu esmu, man ir jautri, un domāju, ka tev būs arī :slightly_smiling:.
To vecuma un izskata problēmu zinu, man tulīt būs 19, bet izskatos uz labi ja 15 :grinning:.
PS. Ja vēlies, vari ielikt kādu savu zīmējumu tēmā “Zīmējumu stūrītis”! (Tā ir manis veidota tēma, un nevēlos, lai tā ātri nomirst :grin:. Esmu izmantotāja, sorry :grin:).

1 Like

Ahh vēlējos pajautāt, kādā skolā tu mācies? Tā tualete tavā bildē izskatās tik ļoti pēc manas skolas tualetes :smiley:

1 Like

Čau un esi sveicināta! Ceru ka labi pavadīsi savu laiku šajā forumā m9.

Enerģijas kamoli rules! :smiley:

Sveika …Esi aicināta forumā :3:
KAs attiecinās uz cosplay grupu ja ir vēlme vari pievienoties mūsu foruma cosplay grupai…nesen ka izveidojamies tapēc vietas vel ir :smiley:
Vari pieteikties seit: http://animeforums.lv/t/recruitment-for-afc/671/12
Ja ir kādi sīkāki jautājumi ap un par vari sazinaties ar @Polar_Hoootsu (atbildigais par musu grupinu)
Musu nosaukums ir AFC btw :smiley:
hmmm ceru tevi satikt ari kada no foruma meet-upiem …

1 Like

5.martā būs meet up nezinu kur, bet gan jau būs rīga, ķipa būs daudz cilvēku.

Edit: Es arī būšu xD :smiley: :smiley:

Noteikti! Šeit visi šķiet atvērti sarunām, interesanti un nekož.

Man klasesbiedri bija pārliecināti, ka man palika 17, daži jokoja, ka droši vien, ka patiesībā tikai 15. Bet nu, vismaz būšu jauna ilgi? Maybe?

varētu jau :smiley:

1 Like

Rīgas Centra humanitārā vidusskola :3

man šķiet daudzām skolām līdzīgs viss

1 Like

Ak dievs, es tajā pašā skolā mācos! :smiley: :smiley:

uuu yas

esmu gan jauniņā cosplay ziņā, bet nekas nekas… būs motivācija

1 Like

Un nekož…you poor summer child.

Izklausās labi, mēģināšu izbrīvēt laiku!

dont worry mes tur dazadi esam kadam ir liela piredze kadam mazaka un lads vispar savus pirmos solus turp sper tadel ari izveidojam lai palidzetu cits citam :slight_smile: esam draudziga un izpalidziga grupina :3
Aizmirsu piebilst ka sikaku info ari atradisi saja ieprieks dotaja topica :slight_smile:

Te kaut kur ir labs joks par meitenēm un tualetes apmeklēšanu vai par savstarpēji kopīgo. Jo kas var labāk satuvināt divas meitenes ja ne tualete?

7 Likes

Pilnīgi piekrītu.

1 Like

Super! Paldies :3

ja godīgi es pati nesaprotu kāpēc mēs meitenes ejam uz tualeti baros…

Instinkti :smiley:

2 Likes

Hi un esi sveika foruma : )
un ak dievs 2h atpakal topiks uztaisits un jau 77+ ziju : )

1 Like

Man nav ne jausmas kāpēc viņas iet baros, bet ir gadījies-
-Kur tu biji?
Es- tualetē
-Kapēc mani nepasauci?
Es-…ehm… (galvā- jo esmu pieaugusi meitene, kas var viena pati aiziet)

1 Like

Kamēr vīrieši gāja medībās vai strādāja uz lauka, sievietes sita klaču vietējā sociālajā vidē - auklējot sīčus, lasot ogas, gatavojot ēst, taisot drēbes, utt… nebija daudz vairāk ko darīt kā vien socializēties ar pārējiem sievišķiem. Hundreds of thousands years of evolution.

Nailed it!

1 Like