Ohayouu~

Hei!

Sākumā domāju izvairīties no sasveicināšanās, jo nobijos drusku, bet mani drusku pastūma un tomēr, laikam jau jāveic vien šis.

Tātad mani sauc Tea. Mana mamma mani gan sauc par Elizabeti, bet tas jūsu izvēlē.
Kāpēc Tea? Vienkārši sen atpakaļ, kad prāts jaunāks un tiek domātas savādas iesaukas man tika “Tea” jo es jau tad un arī vēl joprojām dievinu tēju.

Esmu svaigi ienākusi 18 gadu dzīvē, bet izskatos tāpat uz 14, jo esmu chibi. Skatos anime, šad tad lasu mangu, man ir animelist, ja ir interese.
Mīlu zīmēt, dziedāt, jau gadu mācos japāņu valodu un ļoti cenšos cosplayot, bet šobrīd ir tikai drusku bijusi iespēja, bet uz Unicon plānoju jau beidzot nopietnāk ķerties lietai klāt.
Tāpat ceru kādreiz sākt nodarboties ar voiceacting, jo man labi padodās “little sisters voice”

Mani noraksturot varētu kā intorverti extrovertu, jo sākumā esmu klusa, bailīga, bet pierodot esmu viens enerģijas kamols un smejos par visu, smaidu par daudz.

Ko vēl? Nezinu, jautājiet, droši. :3

9 Likes

Hey sveicinata foruma :slight_smile:

1 Like

Čiv čiv! :blush:
Laipni lūgta forumā! :wink:

1 Like

Ohhh… deammm… lasot aprakstu domaaju ka tas ir par mani (protams ne viss) :smiley:

Sveika forumaa :raising_hand:

2 Likes

Hah, vēl viens chibi ienāk mūsu ģimenītē.
Sveicināta, tēja~
Esmu Arčijs, cilvēks, kurš ar lielāko prieku sadraudzējas ar jauniem cilvēkiem.
Ja vēlies kādreiz ar kādu no foruma biedriem pačatot, tad droši raksti!

1 Like

Hey hey heyyy! ^-

zupa

ramen labāk

Sviecu forumā! Ceru tu ar mums paliksi uz ilgu, ilgu laiku!
Ir kādi jautājumi, neskaidrības, ieteikumi vai vēlmes, droši raksti.

Nevēlies gadījumā mazliet ieskaņot anime latviešu valodā? Forumā šobrīd veidojam grupu ieskaņošanas nolūkam.

1 Like

Prieks dzirdēt! Zināšu :slight_smile:

Hmmm, es jau varu mēģināt, iebildumu nav.

Tikai man nav proper aprīkojuma gan. Lai gan to jau var atrast…

Tur jau nav visiem proper apriikojuma :smiley:

1 Like

Te nevienam nav īsta aprīkojuma. Īstais laiks piebiedroties, kamēr prasības zemas. :smiley:

1 Like

Sveiciens forumā!
Padalies tad ar savu MAL, man vienmēr ir interesanti pavērot citu gaumes :smiley:

1 Like

Sveicināta forumā :slight_smile: Chibi armija laikam gatava O.o

Tea master race~!

Prieks iepazīties, esmu Daskijs.
Laipni lūdzam mūsu forumā~! ^~^)

2 Likes

Nu tad labprāt pievienošos, kur jāpievienojās tik? :smiley:

Yeah, tea for the win!

2 Likes

Kuram gan nepatīk tēja ^^

1 Like

Tūlīt uzrakstīšu tev vēstuli.