Ohayouu~

Yo!~ Ko labu zīmē un kādā stilā?

Man kafija nemaz īsti negaršo, varbūt tikai tāda kā citi to sauc - pārsaldināta :smiley:

2 Likes

jaa :smiley: salda ar pienu :smiley: tādu es varu iedzert, bet parastu, naa, nav man domāts

1 Like

Turēsim tevi pie vārda.

Zīmēju pirmkārt manga stilā, reiz centos uztaisīt challange, kur uzzīmēju pa characterim no katras anime, bet apstājos pie 40 un kaut kā neesmu spējusi turpināt
ik pa laikam skribelējos

un tad ir tas, ka es esmu pabeigusi mākslasskolu tāpēc spēju arī zīmēt tradicionālajā, ja sagribās un nākotnes plāns ir uzgleznot anime ar eļlas krāsām… nu to, kad laiks būs

ļoti cenšos iemācīties kārtīgi apieties ar Paint Tool SAI :smiley:

stapricitu sveika mana tumšā māsa

3 Likes

Paint Tool Sai ir laba manta. Vēl tev varētu interesēt Krita, kas ir pieejams pilnībā par brīvu - https://krita.org/

*brālis

…I really need to change that avatar pic.

1 Like

Skan vilinoši. :smiley:

Paldies, noteikti pamēģināšu!

Vaiii, piedod :D:D:D
nu, tad čau mans kuro onii-chan

1 Like

Jau vairākas reizes esmu mēģinājis SAI, kaut kas man tur līdz galam nepatīk. Nevaru pat precīzi pateikt kas tieši. :confused:

Krita nav slikts, vienīgi cik atceros funkciju ziņā atpaliek no maksas konkurentiem.

Šamie ātri piedzen ar crowdfunding. Es gan ikdienā daudz digitālos gleznotājus nelietoju (bet vajadzētu). Pilnīgi prasās kaut ko līdzīgu @Teashine challange par characters iz anime, kas spiestu lietot planšeti katru dienu.

man ļoti gribētos zīmējamo planšeti dabūt. Cerēju uz 18, bet vecāki izlēma, ka autokursus apmaksāt, būs noderīgāk :smiley:

1 Like

Nedēļas izaicinājums, uzvarētājs domā nākošo izaicinājumu?

Tas ir viena tēma uz nedēļu, cilvēki zīmē iekļaujoties tēmā un tad notiek publiskais balsojums?

3 Likes

Iespējams labāk iekšējai balsojums vai arī iepriekšējais uzvarētājs izvēlas nākošo laureātu. Otrais variants man pat patīk vēl labāk.

Sounds good!

I’m in!

1 Like

Tās nav nemaz tik dārgas. Es par savu atdevu 60$ un tā ir no lielajām, 10 collu.

es ar tad piedalos tik dotiet ieprieks zinu ;3

1 Like

Hellow, hellow o3o

2 Likes