Ohayouu~

Welcome to the life. :D Man visi dod 15/16.

Lai nu kā, sveicināta forumā! Ceru, ka pavadīsi šeit labu laiku. :)

1 Like

Dažreiz sāk rasties aizdomas, ka es to dzeru neveselīgos daudzumos. :smiley:

Tas ir neiespējami :smiley: All day, all night :wink:

Tas var kaitēt urīnpūslim. :smiley:

Sveika Tea :D neesmu nevienu dzirdējis kuru tā sauktu, bet ta jau tava izvēle,Liels prieks ka esi pievienojusies un izdomāji uzraksīt sasveicināšanos.
Ja interesējies par coslpayiem tad biji uz @UniConCafe jo tur bija ķipa cospleyošaan :D, saku ķipa jo lielājo daļu laika mēs stāvējam un gaidijām.

intorverti extrovertu

vai tad lielāka daļa cilveku nav tādi? No sākuma klusi utt. bet tik līdz iepazīsti cilveku tad liekas pavisam cits cilvēks?
No kurienes esi? Un kādas animes tev interesee?Sorry ja kādu no šim tēmam jau esi noklājusi, jo man ir slinkums lasīt visu ko ir uzrakstījuši.
Hobijs tikai anime skatīšanās,japaņu valoda,cospleyošana? Vai arī ir kas cits kas interesē?
Kā arī gan jau to tev teica bet jūties kā majas un vari spamot kur gribi, jo te tā ir ikdiena,ka arī nebaidies iesaistīties saruna ar lielāko daļu forumiešiem. Kapēc saku lielāko? :D NU to gan jau pati sapratīsi ar laiku. :D

Drīzāk nierēm.

Ja dzīvo Rīgā, pilnība iespējams ierunāt manā homemade palagu studijā. :D Sen jau ir tada ideja. :D

2 Likes

oho, redzu ka esi uzlicis automātisko aiztaisīsanos.Vai tas ir dēļ manīm? :smiley:

1 Like

čau čau! Prieks ka iepazīstināji ar sevi! =]
varēsi pievienoties mūsu dub komandai un ierunāt kādu anime fragmentu!

1 Like

yap, tieši tāpat arī man, ir dienas, kur dzeru krūzes pēc kārtas vēl un vēl :smiley:

Nu tā jau ir iesauka, sauc kā gribi :smiley: ja tev ir kāda labāka ideja

Yup, esmu bijusi, bet nebiju uz pēdējo pasākumu, jo nebiju tobrīd Latvijā. Bet man ir sapnis pievienoties tur esošo darbinieku pulkam
lai gan viņiem manuprāt vairāk nevienu nevajag oh well, turpināšu doties pēc dzērieniem

nu, man ir daudz citu hobiju arī, es spēlēju tenisu, eju Rīgas Skolēnu domē, šad tad rakstu kaut ko, dziedu korī un brīvajā laikā, man ir daudz kas, bet grūti tagad nosaukt :smiley:

mmm mīļākā anime, šis ir grūts jautājums. Teiktu varbūt Noragami, bet nu nezinu…

arī iepriekš tika jautāts - mans anime list http://myanimelist.net/profile/Teashine
niku oriģinalitāte nav mana stirpā puse

1 Like

Kaut kur forumā klejo Black Tea …tā kā tējas tūlīt pārvaldīs forumu BEWARE :grin:

1 Like

jā es vel neesmu tici lidz tam momentam dzīvē, ka man ir tik garlaicigi ka es petu visu cilveku nikus forumā :smiley: BET viss ir iespējams un varbūt tuvā nakotnee es to izdarīšu :smiley:

Es jau speciāli nepētu, es tikai izlasu pirms lasu viņu komentārus ^~^

Melno tēju it kā nav labi dzert lielos daudzumos, tā skalo ārā kalciju. Tas kalcijs gluži neiet zudībā, bet rezultātā tā pat tā paliek mazāk.

Neviena cita tāda īpatņa mums te nav. :D

Yee, es vienmēr atrodu ka izcelties :smiley: :smiley:

viņa ir mana ļaunā māsa gan jau ai

Tiks ņemts vērā

Es jau negribu neko lielīties, bet man diezgan labi sanāk gatavot tējas, tā kā ja jums kādreiz vajag kādu, kas gatavo, esmu šeit :smiley:

Es dzeru tēju, nelietoju kafiju, tikai teju, dzeru viņu ikdiena diezgan daudz. :smiley: