Nākošgad sāksies random iesaukšana militārajā dienestā!

Tbh nezinu, es tik tā par armiju vispārīgi.

Negribu teikt ar pārliecību, bet ir taču arī daudz priekšmeti un lekcijas, ko pasniedz iekštelpās. Kaut kādas kartes nolasīt vai vadīt seminārus nepieprasīs fizisko pusi. Nez. :D

Just my two cents.

Nu ok, es biju domājis drill instruktorus. Tie pārējie, man liekas, nesaucas instruktori… :thinking: Bet to laikam varēs pateikt tikai kāds, kas dienējis.

Man liekas, ka viens forumietis mums bija? Vai arī viņš bija zemessargs? Neatceros, bet biju no viņa dabūjis armijas MRE paciņas, gribētos vēl. :D
Tik šis nozudis jau kādu laiku.

Jamm, galvenais, lai randomā netrāpa kādu 22-25 gadnieku, kurš tikko pabeidzis uni, pirmais kredīts mašīnai/mājai un pirmais legit darbs/bizness. Daudzi tāda vecuma draugi, maini minimāli ieskaitot, mazliet par šo drebēja. Tāds 5-7 gadu grindset varētu mazliet stipri ieberzties no lielākas pauzes. Sure, citu darbu atradīsi, pēc iesaukšanas, tev maksā zolīdos 300 eiro, vienkārši daudzi jau ir uzkrājuši atbildības, kas ir above them. Tādas, kas nebija 18/19 gados pirms studijām/ģimenes dzīves/biznesa/bla bla bla. Tas arī nav super kritiski, bet labu vaibu nedeva. Par to garas sarunas, jau veicām sen sen privāti.Šo ceru tiešām uz jauniem puišiem, kuriem tas ir savādāk, kā daudzi minēja - disciplīna, ne tik kritiski, gap year, utt. - apvienojams.

5 Likes

Latvijā baigi patīk visiem azartspēles un loterijas. Latloto lapā savāca gandrīz visas Eiropas loterijas, kuras var spēlēt. Tad parādījas čeku loterija. Tagad militārā loterija :laughing:

1 Like

Nav neviens forumā kurš te jaunāks iesaukts armijā?
Tā izloze jau ir notikusi izrādās.

29 posts were split to a new topic: Ikgadējā VID “Vai es esmu parādā valstij” loterija