Nākošgad sāksies random iesaukšana militārajā dienestā!

Problēma ir tāda ka “dienests” ir baigais trigger word daudziem ka tūlīt būs armijā jādien. Kaut gan realitāte tāda nav.

Tiesa gan es gadu par bezdardnieku negribētu kļūt dēļ šitā visa.

2 Likes

Literal meme become.

Kāpēc bezdarbnieku?
Ja nemaldos, ja izsauc augstskolas laikā, tad mācības vienkārši iesaldē, atgriezies pēc gada un turpini.
Ja darba devējs tevi vienkārši atlaiž un nesaglabā tavu vietu, jo esi iesaukts - tad tas ir vienkārši shitty darba devējs un shame on him. Plus tev maksā naudu dienesta laikā

Jā, bet kādām to gadu būs jādara tavs darbs. Vai nu kādu jāņem uz gadu strādāt iesauktā vietā.

2 Likes

Bet tā diesnesta nauda ganjau ir aptuveni taka uni stīpa ne?

Also pa darbu es pat nezinu kas notiktu… mēs tur baigi esam specializējušies un pa lielam tik mēs ar kolēģi saprotam ko ellē ratā mēs daram un viena viņa to noteikti nepavilktu. Reāli manā vietā sanākt uz gadu pieņemt kādu vietā lai vsp kkas notiktu.

Tāpēc jau pastāv darba līgumi “uz noteiktu laiku” :grin:
Es domāju šim visam sākoties darba devēji arī mainīsies un rēķināsies ar šo. Ja nē - tad nav vērts pie tāda darba devēja strādāt.
/ manu personīgo viedokli, protams, nav obligāti jāņem vērā šeit :grinning: /

Girl es strādāju pašvaldībā… izmaiņas nav mūsu stiprā puse

Ja iet brīvprātīgi, tad 600 eur. Ja iesauc, tad 300. - iespējams kaut kas jau ir mainījies, negribu samelot

300???
image

3 Likes

Kss tev nepatīk. Veselas 2 desmaizes var nopirkt ja ir atlaide

Lai cik skumji būtu, laikam tev taisnība par pašvaldībām. Lai gan valsts iestādēm būtu jārāda piemērs un jānāk pretī iesauktajiem/brīvprātīgajiem :melting_face:

1 Like

Nāks pretī ta ka aizkadros jau sarunās " šito neņem, viņš labi strādā "

If it works it works

Interesanti, tas pirms nodokļiem? :thinking: :D

Man wtf, ja mani iesauks atapšos ka rambo first blood movie

Pēc, bet tāpat visu to atliek novirzīt rēķiniem un tālāk vari meklēt sēnes mežā. :D

Tāpēc legit var teikt ka kļūsti par bezdarbnieku.

3 Likes

Izraēlā visus sauc un somehow katram atrod, ko armijā darīt

kara laikā sievietes taisīja rūpnīcās lodes, šuva tērpus utt, tāpat med stuff was mostly women - tā kā katram vieta atradīsies ;D

4 Likes

He’s here to kick butt and bring pies. And he’s all out of pies!

Btw -


Un pēc dienesta beigām piešķir papildus naudas. Takā viss nav tik slikti kā izklausās

3 Likes

Es jau saku skatīties stealth camping videos. Atradīšu place zem tilta.

1 Like