Nākošgad sāksies random iesaukšana militārajā dienestā!

Ir attaisnojums, jo tu jau mācies un ieguldi nākotnē

Bet es esmu priecīga par šito. Laiks TikTokeriem un Geimeriem kļūt par vīriešiem. Jau besī tie mammas bois kas ir Tinderī un Badoo

Tieši tā. Ja vecāki pienācīgi neaudzina savus bērnus, tad lai ar to nodarbojas armija.

4 Likes

Augstākās izglītības iegūšana nebūs iemesls, lai pilsoni neiesauktu dienestā. Damn.

EU ja nemaldos gribēja vsp celt standratu, ka jaunietis ir līdz 35.

Jebkurā gadījumā prioritātē būs jaunieši

Grūti teikt, zinu ka Latvijas Studentu apvienība cīnījās par šo, bet ja nemaldos tur nekas viņiem diži nesanāca vai vismaz ļāva atlikt uz gadu vai tml, negribu samelot, bet ideja bija, ka mācības tevi neglāba diži, ka ja biļetene būs, tad būs.

A me geimer, not warrior. Jasāk spelēt PUBG

Armijai ir savi plusi un mīnusi.
Ne visiem armija ir paredzēta un vajadzīga. Jā pa savam tā norūda kaut kādas lietas, tai pat laikā

ARmija var sniegt tev gan fiansiālu gan karjeras izaugsmi, pie tam ļoti labu. Zinu dažus kuri nākuši ne no īpaši labām ģimenēm, et līdz ar armiju sakārtoja savu dīvi. Bet te runa ir par profesionālo. Ierindas - nu te daudz jautājumi paliek aktuāli uz kuriem nelabprāt Valsts sniedz atbildes.

Tai pat laikā, negribu būt tas kurš met ventilatorus sūdos, bet laikā, kad mēs runājam par vienlīdzību, diezin kāpēc akcents joprojām tiek taisīt uz džekiem. Bet Jūs tur meitnes, ja ir griba un vēlme. (retoriska piebilde par kuru var padomāt, nekā vairāk)

3 Likes

No 2028. gada plānojas arī pielikt meitenes pie darba.

I mean varbūt anime skatīšanās pati par sevi ir ka garīgā problēma ar ko neņemtu pretī so we wre all safe

3 Likes

Ja tu ierastos maiden tērpā un dejotu Caramell dansen - varbūt, varbūt apsvērtu domu tevi neņemt :D

5 Likes

Time for cosplay bois.

5 Likes

Armija ir ļoti primitīva profesija, kur sociālās normas nestrādā.
Sievietes bioloģiski nav domātas armijai. Ok, varam runāt par “vienlīdzību” un ka visas meitenes nav tādas, bet statistika ir statistika. Lielākā daļa nav domāta karalaukam.

Šeit ir daži mani argumenti:

  • Sievietes esamība un smarža sajauc čaļiem galva. Čali zaudē savu taktiskumu un domāšanu, kad blakus ir sieviete. Kad esi uz kara lauka, tev jāliek visa sava esamība mirklī. Tā, sieviete liek čalim viņai palīdzēt ar somiņu, liek sevi pierādīt nesot un darot vairāk, nekā spēj, un liek sevi žēlot, kamēr citi čaļi paraud un turpina rukāt.

  • Veselība. Sievietēs nav testasterons un adrenalīns, kas viņas ātrāk izdziedēs vai liks mirklī izvilkt 10 čuvakus no bedres. Sievietes ir maratonistes, nevis sprintotājas. Sievietes var izturēt long-term, bet ne short-term. Karā vajag spēku un līdzsvaru uz sitienu.

  • Mums vajag kādu, kas vadīs pēc kara. Kā jau teicu, sievietes ir maratonistes. Ja notiek sliktākais, sievietes var turēt valsti ilgi un sparīgi. Mums vajag sievietes, kas sadzemdēs jaunus bērnus un dos viņiem mātes mīlestību. Tāpēc jau letiņi saka “Daugava, sāpju aukle”.

Sievietes var ielikt uz militārajām apmācībām, lai zinātu ko darīt krīzē, bet ne uz kara lauka 2 gadus pēc kārtas.

Katrs darīsim savu darbu, un kopā uzvarēsim Melno Bruņinieku :)

1 Like

Pirmais punkts literal meme.

2 Likes

Neliels “bet”… valsts aizsardzības dienests īsti nav armija, cik es esmu sapratis no n-tajiem rakstiem. Tur tas mērķis ir biš citāds

2 Likes

Seems way off mark, manās acīs džekiem ir augsta priekšrocība ar skeleta uzbūvi vien, un jautājums ir vai meičas turēs pēc džeku standartiem.

1 Like

Meitenām jau arī nebūs jātur pēc džeku standartiem, vismaz ne testos. In combat situations tho… Bet tjipa šis nav īsti tas case, ja vien reāli rusņa neuzbruks.

1 Like

5 Likes

Jo arī ir fakts ka karadarbība tomēr paliek digitālāka un attālinātāka. Un tādus cilvēkus ar vajadzēs sagatavot, kas saprot lietas no droniem, kas saprot lietas no kiberdeošības. Un šoto daļēji arī VAD iekļaus iekšā. Ar lielgabal gaļu vien ne sū tu neizdarīsi vairāk

Un vsp, kur mechas sasodīts? Kāpēc mums vēl nav neviena mecha?

1 Like

VAD nav armija un tur ne tuvu nav tādas prasības kā profesionālajā dienestā. Ja fiziski esi vesels, arī brilles un nedaudz līka mugura netraucē - ņems pretī.
Fiziskie normatīvi uz papīra ir kā NBS, realitātē viņi saprot, ka to ir grūti paraut - normatīvus var “pievilkt” VAD laikā.
Also, tur nemāca 2 mēnešus sēdēt kaujas laukā kā šeit sarunas aizgāja. Māca disciplīnu, attieksmi, stratēģisko domāšanu, kā izmantot ieroci un tehniku, un kā rīkoties krīzes situācijās.
Mans personīgais viedoklis - ļoti vērtīgi un forši. Ja šāda lieta būtu ātrāk bijusi, iespējams pati būtu pieteikusies pirms studijām :crazy_face:
Peace

5 Likes

Būs mecha būs taka tajā anime darling in the franxx

1 Like