Mūsu Foto stūrītis

Tehniski ir izdarāms. Minibārs varētu būt čakarīgs dēļ dzērienu pudelēm, bet tehniski varētu uztaisīt veidni no plastikas un izmantot krāsainu karsto līmi lai dabūtu to efektu

Un es nopietni, pa brīvu vai tīri materiālu izmaksas sedzot varetu kko uzcept. Nesolu nekadus termiņus tho

Davai vari rīt ieskriet pēc figūriņas. Vai arī tev konkrētus izmērus tikai vajg?

Es meklēju pāris dekorācijas jaunajai dzīvesvietai, bet uzgāju miniatūra pudeles SHEIN veikaliņā - skatīt šeit, kaut kas tāds noderētu, ne @5umm3r ?

Pašam sagribējās arī uztaisīt reiz to ideju, par kuru biju domājis:

Izveidot tādu kā diorāmu ar meža estētiku, pļavu, ezeru - un tur ielikt lego figūriņas. Nezinu tik kā ko šādu varētu dabūt gatavu - vismaz pamats uz kā stāvētu

1 Like

Svētdien nevar? Es pēc darba uz laukiem laižu, negribas lieki vazāt līdzi

Davaai

nebūtu patiesība tik grūti. Galvenais mērogu pareizo, lai lego cilvēciņi puslīdz organiski iederas(es gan lego taisīto dioramu pilnīgi no lego, lai izskatītos kā daļa no vienas pasaules, bet saprotu, kinda dārgi sanāktu)

kokus var atrast gan meklējot interesantus koku zarus dabā vai izmantojot stiepli, folliju un mālus. No priedes mizas gabaliem sanāk labi smilšakmes atsegumi, ūdenim izmantot viegli ietonētus epoksīdsveķus, statisko zāli, flocking koku lapām, ja gribi būt buržujs, var nopirk visādus ultra specifiskas tekstūrkrāsa, kas piemēram nožustot konkrētu augsni atdarina, utt, utt. reāli ir jāsaprot, kon tieši gribi, ja mežu, kādu mežu, mētrājs atšķirsies ko slīteres ošu džungļiem.

ja ir intrese, pačeko youtube kanālus kā real terrain hobbies, boylei hobby time( te gan cits scaler, ir lielākoties tuksnešainas ainavas, Luke towan( pilnīgs fotoreālisms, movie grade shit) Night shift(lielākoties gan uz militārajiem modeļiem fokusējas, un šim ir tāds…stilizēts krāsošanas stils

Vai tev ir pieredze ar statisko zāli? Kinda gribu priekš galda spēlēm zāļainu lauku uztaisīt, bet idk vai tas aparātiņš tā vērts

Diemžēl nē, nav pieredze, bet esmu redzējis ka var pa relatīvi lētu naudu sataisīt viņu

Aļikā it kā var dabūt aplikatoru par ~20 naudiņām, liekas bišķi drošāk. Es nezinu vai spētu apvaldīt vardarbīgās tieksmes bruņota ar elektrisko mušu sitēju :D

Diorāmās statiskā zālē izskatās cool af, bet varbūt nav tas praktiskākais variants priekš spēļu laukuma, idk idk

arī fakts. Es arī nezinu cik viņa ir izturīga

Uzņēmu pirmos gada ziedus kā sveicienu foruma meitiešiem 8. Martā!

9 Likes


huhuu, izrādās ir arī mango :mango:

2 Likes

Viņi ir ļoti daudz dažādi veidi :)


Savācu @5umm3r pasūtījumam potenciāli noderīgos materiālus. No šitā visa cerams izaugs tumba

3 Likes

Tu vnk kā butoforu vai kā reāli strādājošu tubiņu gribi uztaisīt??

1 Like

Butaforu butaforu. Reāli strādājoša ir biki virs manām prasmēm pašlaik

Tehniski mājās ir viena pasūdīga Bluetooth tumba, bet viņa ir čarkstoša un galīgi tajā scale neiederas

1 Like

Nu skaidrs,bet tāpat interesanti.Gaidu ar nepacietību gala rezultātu :blush::+1:

2 Likes


Spotted in the wild

4 Likes



Vakardienas spēles :D

11 Likes

Ieraudzīts uz Lāčplēša ielas.


6 Likes