Mūsu Foto stūrītis

Tev ir laba bārda @jurchiks. Kāda ir Tava kopšanas rutīna? :smiley:

1 Like

Man gan liekas, ka viņam ūsas krutāk piestāvētu :thinking: Tad katru reizi, kad saka gudru domu var garo ūsu spalvu starp pirkstiem virpināt :joy::joy:🩷

3 Likes


kādu laiku atpakaļ ieraudzīju veikalā - aah childhood ;3

5 Likes

Believe it or not, pa lielam nekādas rutīnas.
Kad mazgājos dušā, izmazgāju ar šampūnu arī bārdu (2x, tāpat, kā matus), un paretam (max 1x dienā) saķemmēju.

Es arī domāju, ka man būtu feinas ūsas, JA es tās vērptu uz sāniem, un ja tās padotos.
Man viņas aug taisni uz leju, un tā ir baigā problēma, jo tas traucē ēst.
Bildē man tās ir svaigi notrimmētas tiešī šī iemesla pēc.

Cik zinu, ūsu vērpšanai ir nepieciešams kaut kāds speciāls vasks vai kas tamlīdzīgs, un es negribu neko tādu regulāri izmantot. Nekādas paliekošas ķīmijas ne uz ādas, ne matos, ne bārdā. Vienīgie izņēmumi - anti-perspirants no rītiem (nepieciešamības pēc), un ļoti retās reizēs, kad man ir īsi mati un jāizskatās izteikti zolīdi, tad man ir vasks matiem. Bet es to izmantoju dažas reizes gadā, un tikai uz vienu dienu.
Gariem matiem tas neko nedod, jo es to vasku izmantoju, lai atglaustu matus atpakaļ, un tas vasks diezgan vāji tur, samērā dabisks.

Ja negribās ķīmiju, varu ieteikt Silmachy cosmetics ūsu vasku, kas ir uz bišu vaska bāzes un ar tikai dabīgām sastāvdaļām. Pati kompānija ar laba. Mūsu pašu vietējā zaļi domājošā kompānija.

1 Like

Nu, tas, ka ķīmija, ir viens aspekts, otrs ir rutīna - ka katru dienu to jādara. Gemorojs, un galu beigās tas ir tikai priekš izskata. Neesmu tāds narcisists, it’s fine as it is.

Bet…bet…ŪSAAAAAS :boom::sunglasses::pleading_face:

Art Design Man GIF

Ui nē, tādas es negribu. Ja man būtu savērptas ūsas, tās būtu kkādas šādas:
image

3 Likes

Es pat nezinu vai ar bārdiem diži kaut ko var izdarīt. Liekas visu nosaka gēni.

1 Like

Var ķemmēt, trimmēt katru dienu, ar šķērītēm apcirpt individuālus izlīdušos matus, bārdas līdzekļi…
Es trimmēju tikai tad, kad pamanu, ka nupat jau ir par garu, and that’s it.

Man bārda pašam arī var izaugt gara, bet pamanu, ka jo garāka man tā kļūst, jo vairāk kairina zodu. Kādi bija ieteikuši pat eļļu smērēt, bet negribās iet gulēt un pamosties ar nosmērētu spilvendrānu :sweat_smile:

es pa lielam savu bārdu kontrolēju pēc principa - vai var viņu iebāzt mutē. Ja var, tad laiks biki patrimmerēt

Gan jau tik daudz eļļu tev nevajag. Eļļota bārda pēc sajūtas ir kas līdzīgs ilgāk nemazgātiem matiem, tikai samtaināka.

1 Like

Izklausās, ka prasās pēc šampūna. Bārdu jāmazgā tāpat, kā matus, otherwise chin flakes.

Yup - ir arī īpašie bārdu šampūni, ko izmantoju.

1 Like

Es nopirku vienu tādu, kam bija rakstīts, ka der gan matiem, gan bārdai, bet baigais abloms bija, sniegs bira kā traks. Matiem it kā derēja, bet bārdai galīgi ne.

1 Like

Moš tad tev jāpaskatās bārdu šampūni jūtīgai ādai. Bet nu saprotams, ja negribās vēl kko extra meklēt.

1 Like

Tagad lietoju vienu parastu šampūnu, no kura man bija blaugznas matos, bet ar bārdu viss ir ok.
Varbūt vnk kkas organismā normalizējās, nezinu, bet pagaidām viss ir labi, kā ir.

Šeit esmu pamanījis to - man pagāja kāds laiciņš līdz atradu šampūnu matiem, kas bija piemērots manai ādai. Bārdai vēl meklēju :sweat_smile: Pasūtīju jaunu - tieši no veikala, kur iepērkas priekš “barbershop”.

1 Like