Mūsu Foto stūrītis

Tie Volcano, they taste bad, i dont like them.

Vakardienas fotosesija ar ziemeļblāzmu Rīgas jūras līcī.

9 Likes

tas ir long exposure vne?

I’m 85% surwe it is

1 Like

Es esmu pārliecināts uz visiem 100%. Apstākļi bez gaismas un cilvēki, kas ir kustīgs objekts, atstāj aiz sevis ēnainas pēdas.

aaa, es palaidu to cilvēku garām, tad jā 100 punkti long exposure.
sākumā taupīju tos 15 dēļ fakta, ka mūsu pusē ziemeļblāzmas ir visai blāvas un izplūdušas.

1 Like

Jā, 1:30min exposure ar 1600ISO f3.6 16mm uz APS-C sensora

Ilgākiem exposure zvaigznes pārāk daudz pārvērtās par līnijām

2 Likes

Šai bildei paskrēja garām suns ar LED siksniņu. 1:30min ekspozīcija 1000ISO

Šai lidmašīna lidoja garām, 1:00min un 3200ISO

7 Likes

Pa savam, ja to suņa bildi veiksmīgi nokropotu, varētu sanākt ok bilde.

1 Like

Škrobe, ka horizonts bik sagāzts.




Paši sāni vēl procesā, pašlaik tik ar plastiku aìzmālēju

8 Likes

Šī ir tā diorāma, par kuru esi runājis beidzamās dienas? Kā to izveidoji? Vai detaļas printēji caur 3D? Bija jau pie rokas?

1 Like

Tā pati.

Kartons, putuplasts, pāris saldējuma kociņi, un paštaisīts texture paste sajaucot sodu un pva līmi. Nekāds 3d printetis, un vienīgā detaļa kas tika paņemta gatava bij tas rata ritenis no bērnības lego krājumiem

Man šitie visi projekti ir vairāk kā journey not the destination. Izplānot, sākt meklēt materiālus, griest, stiķēt kopā, kādas 7reizes kļūdīties, taisīt detaļas, krāsot. Salīdzinot ar miniatūru krāsotājiem es protams krāsoju pavirši, bet kontrolēti tas piedod tādu organisku skatu, vismaz manuprāt

5 Likes

Ej tu nost, es tieši tā nodomāju skatoties uz bildi. :D

Nu tad visu cieņu! Sākumā es tiešām biju nodomājis, ka jauna figūriņa un statīvs nopirkts. Bet tad atceros, ka minēji par diorāmu. Es pat nevarēju pateikt uzreiz - labi sakombinētas detaļas. Tiešām labs darbs, kas labi padarīts.


Kurš šito vietu atceras?

viņa gan nav tik rozā tagad

6 Likes

wow Super!!!

1 Like

This looks amazing!!! Good work!! 🩷🩷🌟

1 Like

Paldiesiņš

Syarp citu, savām miku negribi ko līdzīgu?

I gues varētu kādu dance floor un mini bāru :joy::joy: