Most terrible anime show you watched?

Pupa. Kas tas bija?

Most terrible anime show you watched?

Šis dumpster fire of glorified fanfic.

Sveiks!

Lai mēs tevi labāk iepazītu, droši uztaisi postu Sasveicināšanās un pastāsti vairāk par sevi :relieved:

1 Like

It was soooo boooring :flushed:

This

Or

worst rated animes are even better then thoes 2.
but still not as bad as few h anime

Šo es arī apsvēru norādīt

Hey, man tas patika! Kā var nepatikt Usagi - zaķis kas var gāzt kokus un ir pat spēcīgāks kā galvenais varonis.

Ghost Stories angļu Dub ir briesmīgs.

No populārajiem darbiem, man riktīgi nepatika Zetsuen no Tempest.

Gaume ir relatīva. Māksla bija laba, bet manā skatījumā progresija un stāsts: atbaidoši.

briesmīgi labs

:D:D:D

:smile: :rofl: :rofl: :rofl:

No scenārija: Rent a Girlfriend. Daudzas ainas lika gandrīz vai bļaut uz galveno varoni.

Vārēja jau LV forumā latviski jautāt.

Speciāli neskatos visādus serīalus kuri jau zināms, ka nekas labs nebūs sagaidāms.

Bet briesmīgākais ko esmu noskatījies ir Gibiate. Animācija tur bija ar briesmīgiem efektiem. Cik atceros pirmās divas sērijas vēl sižetā bija laikam ok, pēc tam tur pats Anime bija murgains. Es šo kā retumu kaut kā skatījos pa vienai sērijai nēdēļā, kad izlaida, ja sagaidītu visas sērijas, nevarētu nemaz noskatīties visas pēc kārtas.

Vēl viens Anime ir Houseki no Kuni, brīžiem mani māca šaubas vai tas vispār ir Anime vai kaut kas cits.
Atceros tur bija salikta arī kaut kāda kaitinoša mūzika, kas dažreiz krita uz nerviem. Un gaisotne nepatika ar.

Garlaicīgs jau nenozīmē, ka bija slikts vai tā

Nezinu par anime, bet esmu izlasījis mangu līdz 23. čapterim un man likās ok. Tagad turpinu lasīt.

varbūt anime did manga dirty, būs tev jānoskatās

this just now got me an idea

Neskatīšos, pofig.