Minecraft sarunas

Atcerējos savu mc laikus un atradu šos te xD


1 Like

#Tātad, Klausās vis un klausās uzmanīg!
Es i sācs a Mārteņ Minecraft atkel spālēt, un vis kas i intresēt laipn gaidīt muse frakcejā

#Bumbajah

Mēsi spēlē latvēš serverī Craft.lv

IP: mc.craft.lv

Vis i droš gaidēt!

Mans niks ir SitarUs96
Un @DiviViens ir Guru

Jēga bija likt, ja serverim vēl remonts? :y

PS. Austrim patīk spēlēties ar uguni.

Pieprasu dinamītu. Nav ko muļķoties, parasts uguns ir priekš sievietēm un bērniem.

Tev par nelaimi, mūsu frakcija ir peaceful. Dinamīti uz mūsu svētās zemes nespēj neko izdarīt!

Es Minecraft atceros savādāk.

2 Likes

Pirms mani nezinu kādu iemeslu dēļ iecēla par adminu, mēs bijām visai karojoši. :smiley:
Piemēram, šie peasanti teica, ka viņu frakcija ir labākā. Vajadzēja pierādīt pretējo!

viņiem wildernes mani iespawnoja blakām

Well, es pagaidām viskasā spēleju ^^" Mazinš serverītis, kas der tādiem kā es-koju interneta upuriem.

Es nesen uzvarēju Minecraft būvniecības konkursā :joy: Gāju uz pašu Microsoftu ciemos :smiley:

1 Like

Ir labi, izskatās forši. Tik gultu krāsu varēja neaiztikt

1 Like

Pag pag , nopietni? Izstāsti visu sīkumaini ,lūdzu ? Vai labāk izveidot minecraft topiku lai viss nejūk kopā?:joy:

Nesen Baltijas valstīs norisinājās Minecraft konkurss, kurā es ar savu tīmu dabūjām pirmo vietu Latvijā :smiley:Redirecting...

Par vēlu, šis jau izskatās, ka ir off-topic, kuru @Menestrels izņems no šejienes :D

Tad padzesham biku messages shis pedejas?:joy:

Nē, lai paliek. Nekā slikta nav no šiem postiem :wink:

1 Like

Labi :joy::joy::joy: tad turpinam jauna topikā? Par minecraftu ? Jo man ir jautajumi dazaadi​:joy:

Lai ir tepat

Eeh okay , man radas jautajums tu ari esi kada bilde no tā pasākuma?:face_with_hand_over_mouth:

Cik neērts jautājums :smiley:

Tu zini, ka man patīk OW? Nu esmu tass čalis, kuram ir OW logo uz krekla :joy:

1 Like