Mēs esam ķerti vai pasaule apkārt?

Es nezinu vai tā būtu laba doma , mani tā jau pietiekami daudz cilvēki uzskata par mazlietiņ ķertu. Xd

Nesaprotu pēdējo vārdu :sweat_smile: Bet nu man šobrīd ir relatīvi stabils periods, kas nozīmē ka visādas fluktuācijas neislēdz līdz suicidālām domām jau 2 mēnešus, kas ir sasniegums. Jā, ir laba doma)
Ja ērtāk telegramā, tad mani tur tāpat sauc n0_0rie

2.sarunvaloda Tāds, kam ir nelieli psihiski traucējumi; arī dīvains, nesaprātīgs.

:rofl:

Nu visi cilvēki ir dīvaini, bet varu saprast bailes, ka tevi uztvers kā neadekvātu

1 Like

Strādāju vidē, kur pārāk normāli cilvēki. Un tāpēc mani darba vietā aprunā aiz muguras, nepatīkami, bet fakts.

Ohh, es visus ignorēju, ja ne par darbu runā, lai labāk domā, ka esmu autiste

3 Likes

At this point es jau pati sāku speciāli biedēt cilvēkus (pārsvarā kolēģus) prom ar savu dīvainumu. :D Kāds vienreiz mēģināja ar mani iepazīties un prasīja manu numuru, iedevu, sāku runāt par savām eksistējošām un neeksistējošām mentālām problēmām un tā arī beigās nekad neuzrakstīja :pensive:
Ir palikuši tikai daži cilvēki, kuru viedoklis par mani ir svarīgs, tā kā pārējiem jau tā vienmēr bija kaut kādas problēmas ar mani, tad padaru tās lielākas, lai vairs nepiesienas.
Man gan ir paveicies, ka darbs nav tiešā kontaktā ar citiem cilvēkiem, pārsvarā strādāju viena un mani liek mierā. Varbūt tādēļ, ka var novērot, ka es ar sevi skaļi runāju ;D

6 Likes

Pff - ikdienas prakse man darbā. Sākumā kolēģi brīnījās, tad pierada. Tagad paši runā ar sevi skaļi :rofl:

P.S. Skaļa runāšana starpcitu nav tikai dīvainība, bet gan lielisks veids paškontrolei. tas tā…

3 Likes

Varbūt tas ir fakts ka biologi ir nedaudz jokaini pēc definīcijas, bet man uni neviens nepiekasās, ja es diezgan dzirdami komentēju ko es daru. Un es to daru dzirdami, jo kā viens kuras biedrs teica, ar manu balsi vecajos laikos varētu par ielu tirgoni kļūt.

2 Likes

Man tā vienkārši ir vieglāk strādāt :D Varbūt daļa no teiktā ir lamuvārdi 3 valodās, bet tas palīdz :D

2 Likes

Nu nu, nomet savu lamuvārdu krājumu. :yum:

1 Like

Nu viena lieta ir komentēt ko dari un pavisam cita skaļi izteikt iedomātus dialogus…

1 Like

Njāa, tas gan vēl nav darīts publiski, un tas nav tikai tāpēc ka es kā Burkas kundze uztraucos par “Keeping up the appearances” man šitās domas vienkārši nāk virsū tikai tad kad esmu viens pats.

2 Likes

es tevi uzaicinasu uz gimenes dienam livonija, ja tadas kadreiz vel bus, varesi noklausities visu manu sakamo par darbu un iekartu

1 Like
  • ja šito palaistu te un to tur, varētu sanākt.
  • izklausās pēc plāna
    -yep

Maršuta operatora tipiskais mini mono-dialogs. :rofl:

3 Likes

Šaubos ka kāds to uztvertu par īpaši dīvainu, es vairāk runāju par dialogiem ar citu cilvēku modeļiem

Īstenībā uz jautājumu nosaukumā ir ļoti vienkārša atbilde, jo pasaule pat nav dzīva

Dead insade.

1 Like

Lai izlīdzinātu gradientu? Izskatas loģiski, jo visums pie tā tiecas, bet dzīviem orgānismiem tieši tā atšķirība, ka tie cenšas saglabāt homeostāzi

tā filozofiski varētu jautāt, tad kas bija pirmais ķertais - pasaule vai cilvēks. jo kad human turd piedzimst, we all are vegetables, un 99,8% no mums nav ķerti, bet augot ģimenē vai ne-ģimenē un sabiedrībā kopumā, apbružājamies un “paliekam” ķerti, jo things that happen to us, shape us.
tā reāli skatoties mēs esam ķerti un arī pasaule ir ķerta.

one person’s craziness is another person’s reality /Tim Burton/

3 Likes