Mēs esam ķerti vai pasaule apkārt?

Ķertā slavai ir vieni plusi. Diez vai kāds leduskapī aiztiks tavas pusdienas, ja pat nevar iedomāties, ko tu izdarīsi, ja tās pazudīs. :D

1 Like

Vai nav labāk attīstīt kultūru, kur nav sociāli akceptējami ņemt citu cilvēku mantas?

1 Like

Tas, ka nav sociāli pieņemami, nenozīmē, ka neviens to nedarīs.
Humanity.

Nu tāpēc mums arī ir sodi zagšanai

If nobody saw it…

Šķiet tas ir tas kas tiek darīts šajā situācijā. :joy: Ja tev aizies ciet zaudējot pusdienas, visi dabūs trūkties.

Drizāk visi būs nikni uz tavu histēriju, bet par iemesli vnk aizmirsīs, jo tas notikums ir mazāk pamanāms

Histērija tas tak pilnīgi neinteresanti. Tā vietā varētu aiznest uz darbu pusdienu ēsmu, kas pilna ar caurejas zālēm vai arī kaut ko ļoti slikti odošu.

1 Like

Interesanti vai nē, bet reakcija būs tāda, kāda būs. Bet ja doma bija ka labi būt ok un darīt lietas, neņēmot vērā ko padomās citi, tad gan jau

nez vai caurejas zāles var dabūt bez receptes aptiekā? :smiling_imp:

Vajadzētu varēt. :D

1 Like

Pat ja tā, dabūt recepti neviens nav liedzis. :D

Es pieturos pie nostājas, ka labāk būt ķertam nevis pilnīgi normālai viduvējībai. Normalitāte ved pie normalitātes, būsi pilnībā normāls, tevi piemeklēs gandrīz tikai normāli notikumi.

1 Like

Bet var būt obsessed with being normal, kas nav normāli, bet bezgalīgi tiecas, tādejādi sanāk ne tas ko tu teici, bet dīvains cikls

Nez, man šķiet, vispār nav nekāds text book “normāls”. Katram ir savi uzskati, par to, kas i pieņemams un, kas - nē. Man, piemēram, liekas norm, veikalā kko no zemes pacelt, nolikt atpakaļ plauktā. Citam liekas, “kas tev kaiš, citiem par to maksā”. Un tā viedokļi dalās par n-tajām lietām. Manuprāt, visi ir savā ziņā ķerti ar kko, uz kko utt un tieši tas ir normāli, jo visi tādi ir. Lai arī cik by the book tu dzīvosi, tāpat nekad nebūsi 100% normāls pēc pilnīgi visu standartiem.

4 Likes

Mana dzīve in a nutshell. Nezinu smieties vai raudāt

Oof. RIP.

Nu tā ir veselīga attieksme, jā

Tu varētu…
image

3 Likes

var