Meme Konkurss #3

Pienāca laiks trešajam meme konkursam. @DiviViens ir pagaidām neapturamais čempions ar divām uzvarām, domāju laiks viņu nomierināt :smiley:

Jūsu uzdevums- Jums ir jāizveido savs memes par tēmu, ko es jums iedošu un jāiesūta man vēstulēs ar nosaukumu “Meme Konkurss #3-Jūsunickname

Tēma - Brīva izvēle jeb taisat par ko paši vēlaties.

Vietas, kur var iegūt MEME TEMPLATES- https://imgflip.com/memetemplates https://imgur.com/memegen vai arī uztaisīt pašveidotu meme, tajā paša Paint,Gimp or Photoshop.

Noteikumi, ko vēlams ievērot iesūtot man jūsu darbu-

  • Bez rupjībām(lamuvārdiem utt.)
  • Bez 18+ content

Ja jūsu darbs netiks parādīts balsošanas topikā, tas nozīme,ka jūs diemžēl pārkāpāt kādu no noteikumiem.

Laiks un balsošana- 30.09.19 ap 20:00 tiks izveidots balsošanas topiks, kurā jūs redzēsiet visus meme un paši izlemsiet uzvarētāju.

Balva
Balva būs īpašais tituls, kas piederēs tikai jums “Meme Meistars” + Steam key uz vienu spēli pagaidām piedāvāju divus variantus- Tales of Berseria vai Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition(Ja uzvarētājam būs jau abas spēles, gan jau sadomāsim kko citu).
Bilde, kas parāda, kas ir tituls-

Veiksmi visiem konkursantiem.

1 Like

Kad beidzot ir balva, paļubomu uzvarēs kāds cits. ;_;

Also, garlaicīga tēma. :/

1 Like

eh, es kad jautaju bezsakaraa, katrs kko citu piedavaja, a es gaidiju ka vismaz kads piekritis ar viena teikto, tpc nolemu iedot iespeju katram savu izveidot. Es domaju so “temu” liksu,katru reizi,kad bus papildus balva.

зажрался, ir jau balva TITULS, ta vnk vel viena.

Spēle > tituls. ;D

2 Likes

Mazāk par nedēļu palicis, jāmēģina atcerēties. :D

1 Like

3 days left, pagaidām tikai 1 iesūtījums.

Pagarināt pls, brīvdienās būs aizņemtas.

Skatīšos, kas būs brīvdienās, ja maz, pagarināšu uz few days

Pagarinu uz pāris dienām, takā ir tikai 2 iesūtījumi, ja kkas tamlīdzīgs būs arī nākamo konkursu, domāju pārstāt taisīt, jo nav jēgas, kad 2-4 cilvēki tik piedalās. Tas feelings, kad ar papildus balvu vēl mazāk konkursantu xd

Nu šī tēma ir sarežģītāka par iepriekšējām.

1 Like

yes tik grūta, ka nevar

brivas temas not fun

2 Likes