Meme Konkurss #1

Untitled
Sveiki. Tātad mēs ar @Menestrels sadomājām interesantu konkursu priekš jums(vismaz man viņš škiet, ka ir interesants). Šis pirmais konkurss ir testēšanas stadijā jeb ja jūs parādīsiet lielu aktivitāti viņš turpināsies, ja ne, tad diezvai uzpeldēs vēl.
Pirms sākt kaut ko darīt, es PALŪGŠU jūs izlasīt visu topiku līdz galam. Paldies par sapratni.

Jūsu uzdevums- Jums ir jāizveido savs memes par tēmu, ko es jums iedošu un jāiesūta man vēstulēs ar nosaukumu “Meme Konkurss #1-Jūsu nickname”

Tēma- AnimeForums.lv jeb veidojam meme par mums visiem mīļo forumu.

Vietas, kur var iegūt MEME TEMPLATES- Meme Templates - Imgflip Meme Generator - Imgur vai arī uztaisīt pašveidotu meme, tajā paša Paint,Gimp or Photoshop.

Noteikumi, ko vēlams ievērot iesūtot man jūsu darbu-

  • Nekā personu aizskarošu

  • Bez rupjībām(lamuvārdiem utt.)

  • Bez 18+ content

  • Meme veidojam latviešu valodā, lai visi lietotāji spētu to saprast

Ja jūsu darbs netiks parādīts balsošanas topikā, tas nozīme,ka jūs diemžēl pārkāpāt kādu no noteikumiem.

Laiks un balsošana- Tiek dota nedēļa, lai jūs iesūtat man savus meme un 21.03.19 ap 20:00 tiks izveidots balsošanas topiks, kurā jūs redzēsiet visus meme un paši izlemsiet uzvarētāju.

Balva
Šoreiz balva būs īpašais tituls, kas piederēs tikai jums. Varianti ir “Meme Meisters”, “Memester”, “Memer” , laušu uzvarētājam izvēlēties vienu no šiem. Ar laiku balva var mainīties, ja šajā konkursā tiks parādīta salīdzinoši laba aktivitāte.

Bilde, kas parāda, kas ir tituls-

Kā arī ceru redzēt jūsu feedback zem šī posta. Vai ir jēga veidot tādus konkursus? Vai jums būs vēlme piedalīties nākamajos tāda tipa konkursos? Kā arī vai šis konkurss ir grūts, neinteresants or nah?

Veiksmi visiem konkursantiem.

3 Likes

Interesants konkurss. Jēga ir jo būs kaut kas ko kopā varēs darīt, un ne pārāk sarežģīts.
Protams katram savs jēsziens vārdam sarežģīts, tāpēc varbūt visi nepiedalīsies.
Bet tad jau redzēs, es varētu kļūdīties.
Jā, man jau patīk šādi draudzīgi konkursi, kur ir piejamas mazas balviņas, kā tituls.
Priekš manis šis konkurs ir nedaudz sarežģīts, jo nekad neesmu bijis meme taisītājs, bet var jau pamēģināt.

EDIT: Vai meme var taisīt tikai vienu?

Veiksmi visiem ! ~ ^^

1 Like

tās divas majaslapas ko es iedevu jau satur meme bildes, kur tev vnk jaieraksta savs teksts un janosavo :D Domaju loti vienkarsi.

1 Like

es gribētu piedalīties, bet man ir lame joki :cry:

3 Likes

don’t worry, just post something. Mani joki ir lame af too

Ideja izklausās neslikta, būs jāpadomā noteikti.
Sign me up!

Ja tu redzētu/dzirdētu manus meme/jokus… :sweat:

Mine too…

seconded

1 Like

taisi cik gribi, bet tu beigas izvelies kuru man likt no viena cilveka viens meme balsosana tiks

1 Like

Skaidrs! Lai gan atstāšu to, ko tev jau aizsūtīju. ^^

1 Like

Memer izklausās labi vai meme Lord tad kad esi vairākkārt uzvarējis…

Man patīk, vienkārši un corky…

5 Likes

gaidīšu tavu meme

Lel gribu redzēt šīs memes :D

1 Like

Pašai ar vienu jāuztaisa. Neviss tik jāskatās

Mans nemāk, mans bij centies, mans skatīties

4 Likes

Tev varētu būt grūtāk zinot to ka citi vel sūta savējos un kaut ko orģinālu izdomāt :smiley:
Lai gan no Otras puses vismaz zini, ko citi uztaisijuši :slight_smile:

1 Like

Vai tu arī piedalīsies? @UselessSakura

Varbūt arī kļūdos… viss ir atkarīgs no konteksta :slight_smile:

2 Likes

Jup, tāpēc editoju to post. Viss kārtībā! ^^ :nice:

2 Likes

Lai gan Ruslans sieviešu dzimtā par sevīm drīzāk nerunā :slight_smile:
Vai ari tomēr?

2 Likes