Meme Konkurss #1

Nea nepiedalos. Es vadu :smiley:

1 Like

STEP UP YOUR GAME GUYS, TIKAI 4 MEME PAGAIDĀM, GAIDU VISMAZ VĒL 4 VAI ES NOLEKŠU NO TILTA(not a joke, mby)

1 Like

Ierobežots nets, myb maijā🙇‍♀️

:c Sad

1 Like

Pat nevaru Avatāru uzlikt uz iepriekšējo XD

Nav ko mācēt, ieej viena no website ko ierakstīju un izvēlies template, kuru gribi izvēle liela un vnk jāieraksta teksts, jociņš par forumu, easy. Man liekas te vārdi es nemāku utt vispār neiederas, kā arī vārdi, ka nemāku jokot arī, mūsdienās ir meme, kurā ne joko ne kā nav, vnk kkāds debilisms, ja vjg varu piemēru iedot.
Re,un tgd pasakat, ka jūs sliktāku uztaisītu.
013
Te vairāk ir negribēšana, nevis viss pārējais, bet ok redzēsim, kas būs uz konkursa beigām.

3 Likes

Kurš te man lielījās ar “trending” 9gegā? :joy::joy::joy:

2 Likes

es tev arī esmu stāstījusi joku par ezīti miglā :D was it fun or lame? mmmm??

2 Likes

Izstastīsi man to joku rīt ^^
Es arī gribu viņu dzirdēt

1 Like

labi :D tad sapratīsiet, ka mani joki ir lame :D

1 Like

Well your not the one to judge!
Tad redzes :) Varbut musu lame joku gaume sakrit :smiley:

sarunāts! būs mums lame joku battle :D

image

Recik lame man meme sanāk ! :confused:
Šis man netik ļoti patik, līdz ar to maybe kadam iedvesmai :slight_smile:

6 Likes

4 days left, still 4 memes, excuse me what the fuck. Jāiet lekt no tilta…

1 Like

Welcome to the club! Ja neko normālu kā balvu nepiedāvāsi, šitiem slinkums pakaļas kustināt. :sweat_smile:
P.S.
Tie noteikumi bišku par striktu. Saprotu, ka te forumā apgrozās arī nepilngadīgi, nevainīgi un nesamaitāti (@Onii_chan) , bet humors bez melnumiņa ir garlaicīgs. Pluss angliski daudz kas skan labāk.

4 Likes

Jā, es vēl mazs :D Vajag rūpēties pa mazajiem

Zinu, šī balva tāda, jo tests, noteikumi, gan ne mani, es biju gatavs melnajam humoram xD Bet jā @Menestrels negrib bojāt bērnus(@Onii_chan). Angliski varēs nākotnē, tgd lai ir lv, btw jau 7 Memes, so that’s good, vēl viens un būs tik uz cik es cerēju sanāks a.k.a. 8. Bet takā es teicu, tas ir tests un es gaidīju tādu feedback, lai nākotnē savādāk a.k.a. labāk, jo būs pārveidots pēc jūsu vēlmēm.
Paldies par feedback.

2 Likes

Nu jā atradīsies kāds kas piedalītos tikai ja būtu lielāka viņam/viņai tīkama balva. Bet redzot kas notiek citos forumos, es drīzāk teiktu, ka cilvēkiem vienkārši nav vēlmes, slinkums utt.


Edit: Nu jā, jāpiekrīt @UselessSakura. Šis ar ir tik tā kā forums. Baigās balvas šeit nedabūt. Kādos cs forumos jau balvas var dabūt saistībā ar serveriem utt. Tā teikt, šeit balvu veidi ir limitēti.

1 Like

arī, forums nav vieta, kur dabūt crazy balvas utt, forumos parasti arī dod badge, awards utt kā balvu un cilvēki ir apmierināti, diemžēl te tā īsti nestrādā.

Af jaungadā bija cool balvas. :y

1 Like