Mazpopulāri Anime

Izdomāju izveidot tēmu, kur varat ieteikt kādus ļoti mazpopulārus Anime kuri Jums patika. Ar mazpopulāriem domāju tiešām tādus mazpopulārus, kurus pāris simti, pāris tūkstoši ir noskatījušies pēc MAL datiem, teiksim tā maksimums apmēram 10 000.

Man būs šie.
Haikara-san ga Tooru abas filmas, kopumā man abas patika, pēc MAL datiem skatoties reti kurš viņas ir redzējis tā izskatās.


Planetarian: Hoshi no Hito, tieši pati filma, arī salīdzinoši mazpopulārs darbs, kas priekš manis bija masterpiece.

2 Likes

Uzmetu aci savam sarakstam un jāmin ka tas tomēr izbrīna.
Ir vairāki ne tie populārākie šovi gan labi gan viduvēji ar 30 000 - 80 000 lietotājiem.
To var manī ka Jormungand nav tā populārākā anime, bet tomēr izbrīnija, ka pirmā sezona ir tik pie 102k un otrā pie 73k. Likās ka būs populārāka, it īpaši par dažām citām animēm.
Arī nedaudz izbrīnija tas, ka tik ļooooooti gralaicīga anime par incestu ar reālisma pieskaņu “Koi Kaze” ir ar 22k useriem. Likās ka būs daudz mazāk.


Bet nu atradu 4 kuras ir zem 10k. Bet no tām tā nopietni ieteiktu tik vienu, bet nu pieminēšu ar pārējās šeit, jo tās nav sliktas, vienkārši švakas un garlaicīgas.


Senkou no Night Raid / Night Raid 1931 - Viena no tām, kuru ar tieši iesaku ir tā, kuru es nominēju animeforuma 2. topā par hidden gem. so coppy paste ;d
Knapi zem 10k.


NieA Under 7 - Anime par jaunu nabadzīgu studenti kura dzīvo kopā ar zemākās kārtas citplanētieti vārdā NieA. Un var teikt ka NieA dzīvo bez raizēm un uz studentes kakla.

Nav diži ko teikt. Anime nav slikta, bet vienkārši ir garlaicīga. Tāpēc īpaši neiesaku.
Bet interesanti ka to ir veidojis Yasuyuki Ueda, kas veidoja Haibane Renmei, Serial Experiments Lain, Texhnolyze. Un piedalījies Hellsing, Hellsing Ultimate, Drifters veidošanā.


L/R: Licensed by Royal - Anime par Britu slepenajiem aģentiem. Vismaz man lieku ka Britu, jo es kārtīgi neatceros.

Nav slikta, ir pagarlaicīga, šis tas stāstā ir sviestains vai netīkams.
OP un pāris meldiņi iekš animes ir nice. Vizuāli ar nice.
Īpaši jau neiesaku, bet tomēr varat uzmest aci.

Side story sērija reāli esot stāstā 4. sērija pēc kārtas. Un reāli to vajag noskatīties, lai netiek čakarēts prāts, jo uz animes beigām parādās 2 tēli kuri tika iepazīstināti tajā side story epizodē.
Tik es nezinu kur un kā to epizodi redzēt, jo es skatījos sen un man nācās iet kādās nezināmās kreisajās adresēs lai redzētu. Un neatceros vai tā bija tik ar sub vai ar bija dub.


009-1 - 2006. gada anime 60’s un 70’s mangai par sievieš kārtas spiedzi, kura arī ir kiborgs.

Booooring. Es reāli pilnīgi neko neatceros no šīs animes, neko. ok, varbūt 1 sīku notikumu, bet tas arī viss. Man prāta pat ienāk vairāk no iepriekš minētajām animēm nekā no šīs.
Anime nav slikta, bet kā minu ir ļoooooti garlaicīga, tāpēc neiesaku īpaši pievērst šāi uzmanību.

p.s. 009-1 oriģinālās mangas veidotājam arī ir cits darbs “Cyborg 009”, kuram arī ir vecas un jaunas adaptācijas kuras arī ir zem 10k.

1 Like

Vēl varētu pievienot kādas mazpopulāras OVA, Special sērijas.
Man tā viena iešāvās galvā.
Ushinawareta Mirai wo Motomete, seriāls bija ok, bet seriāls nav tik mazpopulārs, bet OVA sērija kas ir turpinājums seriālam, to gan reti kas ir noskatījies, pēc MAL datiem spriežot. Man tā OVA sērija vairāk patika kā pats seriāls.

Aizraujoša īsfilma, kurai ir arī turpinājums, kas gan vēl nav redzēts.


K-Drama adaptācija. Vizuāli pievilcīga, skaista mūzika, labs stāsts, kas vidusdaļā gan, cik atceros, likās mazliet izstiepts.

Filma, kas turpina sižetu un savieno animes otro sezonu ar pagaidām neizziņoto trešo sezonu. 10000 sliekšņa sasniegšana, domāju, tikai laika jautājums.

1 Like

Filma par mākslinieci

Īsa 3 min gara anime, kuru ir jautrāk skatīties krievu dubā :D

Pati pirmā anime kas man bija pašai uz diska :3 Stāsts par meiteni lapsiņu kura cenšas dzīvot cilvēku sabiedrībā :3

Veca wtf anime, šitā ir uz noteiktu gaumi tēmēta :D

Ļoti īsa filma, laikam kādu pusstundu

Arī wtf anime uz dīvainu gaumi domāta :D

Openings ir bomba un iesmesls kāpēc vispār skatījos :D

Meitenes kas kontrolē papīru :D

Klasiskā shoujo romantika :D

Yeeee… gaumes lieta :D

3 Likes

Nu dažas gan tik ļoti maz populāras nav, 20000, 30000+ ir, pat dažām gandrīz 50000 :smiley: Bija domāts pavisam mazpopulāras.

precize pec kuriem datiem un kadiem raditajiem ir mazpoulars kuru tiesi datus tu skaties

No OP

7.91 score

Ranked #664 Popularity #2647 Members 29,738

7.25 Score

Ranked #2594 Popularity #2599 Members 30,766

sanak mazpopulars ?

tatad viss kas < 10 000+ tikai jeb 25 000-30 000 okay ?

Cik es sapratu, tad laikam cik daudz cilvēki score iedevuši.

Piemēram:
Planetarian -7.91 - 8.605 users
Ou Dorobou Jing - 7.25 - 11.815 users

Ne tā pareizākā metode, jo visi jau neliek score, bet uzmetot aci viņa ieliktajām animēm, tad nopratu, ka tā ņēmis.
Jo memberi visām animēm ir daudz daudz vairāk.

Pēc completed skaita skatos. Jeb kā jau tēmas sākumā ir rakstīts tie, kas ir noskatījušies.
Apmēram zem 10000, protams nav tik stingri noteikts, ja ir arī nedaudz pāri tur 11,12,13 … tūkstoši ar var skaitīt.

Saprotu, ka šo var skaitīt…

Nesen noskatījos, pretty cool OVA. Labprāt šo skatītos 24 epizožu seriālā.


Gribētos, lai katra sezona būtu pa 24 epizodēm, jo 12 epizodu variantā, parādās sižetā caurumi, bet tas ir visslabākais no tām mazpopulārajām, ko esmu noskatijies.

1 Like


Viens no pirmajiem anime ko esmu noskatijies.

1 Like

@Piebringer
Šo jau gan par mazpopulāru nenosauksi, drīzāk jau par populāru.

Vampire Knight
Watching: 13,651
Completed: 319,625
On-Hold: 9,665
Dropped: 20,645
Plan to Watch: 47,826
Total: 411,412

1 Like

laikam jau tomer mainstream xd sorry neapstijos statistiku

Oi nepaskatījos ka max bija 10,000 :D

Vēl šo var pielikt klāt pie mazpopulārām, kas man patika.

Sci fi tipa anime, tālā nākotnē :D dēļ tās animes gribas tās zvaigznes? konfektes :D

īsa anime kuras epizodes ilgst tikai 4 minūtes

pagātnes ķīnes cipa reverse harems kur galvenā varone bija izglītota un laikam gribēja kļūt par scholar? sen skatījos īsti neatceros :D

Uzduros šai, izskatījās kaut kas tāds ne īpaši interesants, bet noskatījos, kopuma patika.

FAQ redzēju komentāru par jaunu topiku neveidošanu, ja pastāv līdzīgi so atdzīvinu šo pašu

No Brave series franšīzes, kas sākās dēļ vairāku kompāniju nespējas vienoties par Transformers franšīzes nākotni, Yuusha Keisatsu J-Decker. Ļoti epizodiska, mostly light-hearted comedy/super robot anime par robotiem - policistiem.

Real-robot anime basically par offisa darbiniekiem, kuriem, kad Japānai pēkšņi sāk uzbrukt monstri, jāuztur un actually jāizmanto un jāpilotē robots, kas iepriekš izmantots kā novecojusi atrakcija. Esmu redzējis cilvēkus sakām, ka basically The Office + mecha bet pats varu apgalvot, ka fun set of characters and a good time over all.

Tā kā trīs lietas labas lietas, tad pēdējais for now ir Five Star Stories. Adaptācija no šķietami ļoti intricate mangas, ko pats vēl neesmu lasījis, tādēļ filma nedaudz confusing no sākuma bet animācija un dizaini lieliski.

2 Likes

Es nezinu vai es anime sfērā nonācu pa vēlu, bet manuprāt par šo gabalu cilvēki vispār nerunā. Te ir Gintamas līmeņa parodijas kas ir sakompresētas kabatas izmēra formātā. Tebir dragon ball, one piece, jojo un prince of tennis, un kaudze vēl. Arī paši tēli ir buķete - noskrandusī netīrā nelaimes dieviete un bagātniece kurai dzīvē fiziski nevar neveikties, perversai afro budistu mūks bobijs, mazohistoskais suņu dievs un tomboy delinquent pa taisno to 80- 90tiem gadiem

1 Like