Marta boulinga saspēle - forums čamda bumbas! 🎳

Šis ir piedāvājums tieši tev tikties, lai uzrautu sportiskāko no sporta veidiem - boulingu!

Kur?
  • O’LEARYS RIGA PLAZA (Mūkusalas iela 71, Rīga)
  • O’LEARYS SLC AKROPOLE RĪGA (Maskavas iela 257, Rīga)
0 voters
Cik ilgi?
  • 1 stunda ( neiesaku )
  • 2 stundas
  • 3 stundas
0 voters

Pēc pieredzes varu teikt, ka viena stunda ir baigi maz.

Dienas izvēle!
  • 13.03. Trešdien
  • 14.03. Ceturtdien
  • 18.03. Pirmdien
  • 19.03. Otrdien
  • 20.03. Trešdien
  • 21.03. Ceturtdien
  • 25.03. Pirmdien
  • 26.03. Otrdien
  • 27.03. Trešdien
0 voters
Cikos?
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
0 voters

Cik skatījos cenas ziņā lētākā vieta ir https://e-olearys.lv/, jo pasūtot internetā celiņam tiek dota 50% atlaide no pirmdienas līdz ceturtdienai.

Cena būs atkarīga no cilvēku skaita un visdrīzāks ievākšu priekšapmaksu, jo savādāk neatnākot tu ļoti uzmetīsi pārējos.

1 Like

huhuu, man gribas ripināt bumbas ;D

A kāpēc nav Pepsi Centrs opcijās?

Kad pētīju cenas, tur izskatījās krietni dārgāk. Ja nav tik traki, varm arī to pievienot.


image

Man tas neizskatās “krietni dārgāk”. Otrā stunda ir lētāk par pirmo, un, iirc, katra nākamā stunda ir tikpat, cik otrā.
Also, cik es zinu, tad O’Learys ir kaut kādi apgraizītie celiņi, zelta boulingā ir kārtīgi gari, tā, kā jābūt.

Martā ellīgi daudz darumi kas neder. Redzēs

Kādā maijā? :smiley:

Ui

Tīri celiņš uz divām stundām Pepsi centrā labākajā gadījumā maksās 38€. O’Learys 2 stundas sanāk 25€.

1 Like

Uhhh, O’Learys ir rakstīts 25€ par 55 minūtēm…? Un par otro stundu nekas nav rakstīts, tāpēc pieņemu, ka visas stundas maksā vienādi, t.i. 2h = 2x25€ = 50€.

Tur ir 50% atlaide pasūtot tiešsaistē.

Interesanti, vai tie 50% ir par visu, vai tikai par pirmo stundu… Cuz you know businesses like to do shitty tricks like that. Jo ja tikai par pirmo stundu, tad cena ir competitive, sanāk 37.50€.
25€/2h sounds too good to be true.

Tieši tādēļ es piedāvāju doties uz turieni, jo cena izskatās vislabāk un neviens boulings tā pat nav super ērtā vietā visiem. Cena arī ir būtiska no tāda skata leņķa, ka visdrīzāk nesalīdīsim vienā celiņā, sanāks mazāk vai vairāk pilni divi celiņi.

Re, izveidoju testa pasūtījumu:

Ok, laikam viņiem baigi trūkst apmeklētāju, ja tik drastiska atlaide. Doesn’t surprise me tho, katru reizi, kad esmu bijis Akropoles O’Learys, tur ir bijis diezgan tukšs.

Vai jāmaksā arī online, jeb tā ir tikai rezervācija?

Varbūt tās vietas vairāk cer uz bāra apgrozījumu nekā pārējās. Esmu drusku pārsteigts par to cik liels uzsvars O’Learys konceptā ir uz sporta bāru. Pilns ar galdiem un televizoriem kur rāda sportu.

Tur uzreiz jāmaksā.

Akd, Es tikai tagad pamanīju topika pilno nosaukumu XD

1 Like

Balsošana tiek slēgta! Provizoriski uzvar 19.03. datums, 19:00, Riga Plaza, 3 stundas. Es vēl slēgti sazināšos ar visiem kas nobalsoja par 19.03. datumu, lai pārliecinātos, ka visi vēl projām ir gatavi gājēji.

Ja nenobalsoji, bet vēlies piedalīties, nebēdā. Mums vēl būs brīvas kādas 3 vietas. Ja samaksāsi par saviem apaviem un uzsauksi tautai kādu dzērienu, ēdienu - nav problēma pievienoties pēc balsošanas slēgšanas.

2 Likes

Aaa, boulingā reāli vajag tos speciālos apavus? vienmēr likās ka tas bij holivudas izdomājums

man vsp vienmēr ir bijušas neizskaidrojamas bailes ka mani pirksti iesprūdīs tajā bumbā, tā ka būs jāgriež nost. Tāpēc tuvakā lieta boulingam ko esmu darījis ir mobilā spēlē uz pogājamās nokias XD

2 Likes

Tos apavus parsti dod pati iestāde.

1 Like